• Informacje na temat:

  calista flockhart syn

Artykuły na temat: calista flockhart syn
 • "Ally McBeal": Rodzina na pierwszym miejscu

  Dzięki roli Ally McBeal w jednej chwili znalazła się na szczycie. Czegoś jednak jej brakowało do szczęścia. Kiedy pojawił się w jej życiu syn, odłożyła karierę na bok. I nie żałuje!

 • Harrison Ford wreszcie się oświadczył

  Wygląda na to, że Indiana Jones jest wreszcie gotowy poślubić Ally McBeal. Gwiazdor filmowy Harrison Ford oraz jego wieloletnia partnerka Calista Flockhart ponoć zaręczyli się już w walentynki.

 • "Supergirl": Jenna Dewan-Tatum w roli Lucy Lane

  Lord - miliarder i przyjaciel Cat Grant (w tę rolę wciela się Calista Flockhart). "Supergirl" zadebiutuje na małym ekranie 26 października. Fabuła serii osnuta jest wokół losów kuzynki Supermana(...) zmysłów". Swoją przygodę z serią o superbohaterce rozpoczynają także Chris Browning ("Synowie anarchii", "The 100") i Peter Facinelli ("Zmierzch"). Browning zagra Bena Krulla, przeciwnika Supermana...

 • Gwiazdy po latach: "Sabrina, nastoletnia czarownica"

  ...przedstawieniu "Beside Herself", razem z Williamem Hurtem i Calistą Flockhart. Jej filmowym debiutem był "Christmas snow", w którym zagrała jako dziesięciolatka. Później jej kariera nabrała tempa. Pojawiła(...) Marka Wilkersona, z którym ma trzech synów: Masona Waltera (6 lat), Braydona Harta (4 lata) i Tuckera (3 miesiące). W tym roku serialowa Sabrina skończyła 36 lat. Caroline Rhea, czyli Hilda...

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  Calista Flockhart, czyli Ally McBeal Zaczynała jako aktorka teatralna. Swoje pierwsze kroki stawiała na scenie Broadwayu występując w sztukach "Szklana menażeria", "Trzy siostry" czy "The Loop(...) komedii "Klatka dla ptaków". W telewizji Calista Flockhart zadebiutowała właśnie jako Ally McBeal i za swą rolę, już po emisji pierwszego sezonu, otrzymała Złoty Glob oraz nominację do nagrody Emmy. Po...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Krucha Calista Flockhart

  Calista Flockhart, odtwórczyni tytułowej roli w serialu "Ally McBeal" , zagra w filmie "Fragile", w którym wcieli się w pielęgniarkę. Rola to pierwsza poważana kreacja aktorki od momentu zakończenia w 2002 roku pracy nad kultowym seriale m o zwariowanej prawniczce. Calista Flockhart ostatnie dwa lata poświęciła swemu synowi Liamowi i swemu życiowemu partnerowi Harrisonowi Fordowi.

 • "Zachwycony" zaręczynami z Flockhart

  Hollywoodzki gwiazdor Harrison Ford wyznał, że jest zachwycony tym, że zaręczył się ze swoją wieloletnią partnerką Calistą Flockhart.

 • Ford oświadczył się Flockhart

  Wygląda na to, że Indiana Jones jest wreszcie gotowy poślubić Ally McBeal. Gwiazdor filmowy Harrison Ford oraz jego wieloletnia partnerka Calista Flockhart ponoć zaręczyli się już w walentynki.

 • Budowniczy Harrison Ford

  Harrison Ford ( "Co kryje prawda?" , "K-19" ) rozważa przyjęcie roli w amerykańskiej adaptacji brytyjskiego serial u dla dzieci pod tytułem "Bob Budowniczy". Aktor, który przed rozpoczęciem kariery zarabiał na życie stolarką, namawiany jest do wyrażenia zgody na udział w serii przez rodzinę.

Zdjęcia na temat: calista flockhart syn