• Informacje na temat:

  całkiem ciekawy

Artykuły na temat: całkiem ciekawy
 • Weekend w serialach

  ..." odc.9 Marta rezygnuje z randki z Bartkiem. U Misi zastaje mężczyznę siedzącego przy stoliku z Ewą i całkiem pochłoniętego rozmową. Przyjaciółka tłumaczy się, że informatyk jest zafascynowany Martą...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Syn Zenka Martyniuka rozwodzi się?! "Tak, nie jestem już z Eweliną"

  ...się poukładało" - opowiadał w rozmowie z "Twoim Imperium" i dodawał: "Ja im życia nie będę układać. Niech robią, co chcą, byle byli szczęśliwi". Całkiem niedawno Daniel, Ewelina i ich córeczka byli...

 • Sophie Ellis-Bextor "Wanderlust" (recenzja): Zośka już nie chce tańczyć

  Ciężko orzec, czy to zmęczenie formą, w jakiej nagrywała dotychczas, czy oto szkaradnym fetorem odbija jej się udział w brytolskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Faktem jest, że Zośka odeszła od muzyki tanecznej.

 • Wojewódzki na ślubnym kobiercu?

  O nie nie, takiego scenariusza jeszcze nie wymyślono, i raczej jest to coś rodem z science fiction. Kuba Wojewódzki, 44-letni kawaler, nie myśli o swoim ślubie, mimo że swego czasu miał u boku całkiem ciekawy obiekt westchnień - Annę Muchę.

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" : W szkole jak w dżungli

  "The DUFF [#ta brzydka i gruba]" korzysta z konceptu pokazania szkoły jako dżungli, w której rządzą najsilniejsi/najpiękniejsi. A więc zamysłu, który w kinie interesująco wykorzystali już wcześniej inni filmowcy.

 • "Klan": Kłopoty to jej specjalność

  ...- Na co dzień kojarzona jestem z "Klanem", ludzie przychodzą "na Bognę" do teatru, a... wychodzą zszokowani, że potrafię być całkiem inna - śmieje się Justyna Sieńczyłło. Przed nią kolejne wyzwania - i na scenie, i w serialu.

 • Kazik całkiem odmienił los

  Tydzień po sklepowym debiucie płyta "Los się musi odmienić" Kazika awansowała z 3. miejsca na sam szczyt listy najpopularniejszych płyt w Polsce. Przypomnijmy, że już tydzień wcześniej album można było kupić w naszym sklepie MELO.PL . Na najniższe miejsce podium wskoczyła grupa Coldplay z "X & Y" (awans z 20.).

 • Włodarczyk chce mieć dziecko

  Uważa, że po trzydziestce nadchodzi czas, żeby się ustatkować. Agnieszka Włodarczyk tę magiczną granicę wieku przekroczyła w minionym grudniu, po czym całkiem niedawno ujawniła w wywiadzie, że... dojrzała do tego, by zostać mamą.

 • Niespodzianka: Hakiel odpadł!

  Hakiel odpada, Deląg się nie przejmuje. Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" zakończył się dosyć niespodziewanie, bo przegrała para, która całkiem nieźle prezentowała się w dotychczasowych odsłonach programu.

Wideo na temat: całkiem ciekawy
 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.

 • Mr. Nobody

  Zrealizowana z niezwykłym rozmachem europejska odpowiedź na ?Ciekawy przypadek Benjamina Buttona?. Nemo Nobody (Jared Leto) prowadzi beztroskie życie u boku żony i trójki dzieci. Jednak pewnego dnia budzi się jako 120-­-letni starzec w przyszłości, w 2092 roku. Jest najstarszym człowiekiem na Ziemi i ostatnim śmiertelnikiem w świecie nieśmiertelnych.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.

Dyskusje na temat: całkiem ciekawy