• Informacje na temat:

  całkiem fajnie

Artykuły na temat: całkiem fajnie
 • "Dziewczyny ze Lwowa": Fajnie, że widzowie nas lubią

  .... Nawet w moim rodzinnym Nowym Sączu jest ich niemało. Całkiem niedawno poznałam fantastycznych ludzi z Ukrainy: jeden jest dyrektorem firmy budowlanej w Nowym Sączu, a drugi świetnym saksofonistą. Byłam...

 • Nowa rola Małgorzaty Foremniak

  Z powodów osobistych na dwa lata zrezygnowała z pracy w serialach i filmach. Teraz wraca na ekran w wielkim stylu. Już wkrótce zobaczymy ją w hitowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw".

 • Na całkiem nowej wyspie

  ...doktorze?", wystąpiłem w pewnym niezależnym filmie. Fajnie było znów spotkać się z Jasonem i powiedzieć sobie: "Zobacz, jak daleko zaszliśmy. Udało nam się!" - Miło było znów odnaleźć się w świecie komedii...

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • Robbie Williams całkiem zwariował

  Gwiazdor popu ma nadzieję na spotkanie z USO (Unidentified Submerged Object) lub też zwyczajnie Niezidentyfikowanym Obiektem Podwodnym, których całe grupy pojawiły się podobno w wodach Malibu, u wybrzeży Kalifornii. Robbie powiedział prasie: "Słyszałem doniesienia z Malibu o obiektach wchodzących pod wodę. Stwierdziłem, że fajnie byłoby być na małym pływającym obiekcie, wiedząc, że pode mną na...

 • Perfect Pussy: OFF to pierwszy zagraniczny festiwal, na który nas zaproszono (wywiad)

  Po krótkiej lekcji geografii i ustaleniu gdzie leżą Katowice, a gdzie Kraków, Perfect Pussy w niepełnym składzie - Garret Koloski (perkusja), Ray McAndrews (bas) i Shaun Suthus (klawisze) opowiedzieli o tym, jak to jest grać dobrego punk rocka. Z zespołem rozmawiał Bartosz Rumieńczyk.

 • "Na dobre i na złe": Małgorzata Foremniak chciałaby, żeby w jej życiu pojawił się... ktoś!

  Małgorzata Foremniak ma dość samotności. - Fajnie byłoby, gdyby obok pojawił się ktoś... - powiedziała ostatnio w wywiadzie.

 • Dziesięciolecie Paranienormalnych

  Kabaret Paranienormalni świętuje dziesiąte urodziny! Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki zapowiadają przegląd swoich najlepszych skeczów podczas jubileuszowych występów 25 października.

 • "Na Wspólnej": Było, minęło...

  W studiu nagraniowym Sandra (Michalina Robakiewicz) całkiem przypadkiem zauważy Nataszę (Sasha Strunin), która całuje towarzyszącego jej młodego mężczyznę.

 • Tomasz Karolak: Moje dzieciaki chcę dopieszczać

  Tomasz Karolak opowiada o swojej największej roli - roli ojca - w życiu, a nie w serialu. Aktor zdradza, jaką pasją zaraził swoją córkę Lenę, co czyta oraz dlaczego "nie usiedzi w miejscu".

Zdjęcia na temat: całkiem fajnie
Wideo na temat: całkiem fajnie
 • Ewa Farna narzeka na popularność: Czasami mam dosyć

  prywatnym niż na dokonaniach muzycznych. - Jestem nieszczęśliwa, kiedy to przykrywa moją pracę, bo myślę, że pracujemy mocno, dużo i całkiem tam robimy fajne rzeczy, więc to tylko wtedy jest niefajnie

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.

Dyskusje na temat: całkiem fajnie