• Informacje na temat:

  całość paris

Artykuły na temat: całość paris
 • Paris musi posiedzieć

  Paris Hilton (26 l.), która w czwartek została zwolniona do domu z powodu bliżej nieokreślonych "problemów zdrowotnych", niecały dzień później musiała wrócić do więzienia dla kobiet w Los Angeles.

 • Paris wraca do Paryża

  Paris Hilton już wkrótce będzie patronować kolejnym perfumom. Nowy zapach pojawić ma się w sklepach już w czasie świąt.

 • Lipnicka & Porter na czele

  Album "Nieprzyzwoite piosenki" Anity Lipnickiej i Johna Portera to zdecydowanie najpopularniejsza płyta grudnia w Polsce. Wspomniany krążek, nagrany w całości w języku angielskim, już po raz czwarty z rządu triumfował na liście najchętniej kupowanych albumów w naszym kraju. W zestawieniu nadal nie widać nowości.

 • Pociąg do Europy

  Diddy-Dirty Money "Last Train To Paris", Universal

 • Kręte drogi Garou

  Garou przygotował płytę DVD, zatytułowaną "Routes" ("Drogi"), która do naszych sklepów trafi już 28 lutego. Na podwójnym wydawnictwie znajdzie się wiele niespodzianek, w tym kilka przygotowanych specjalnie z myślą o polskich wielbicielach talentu piosenkarza.

 • Damy wciąż popularne

  Album "Ladies" nie traci popularności wśród polskich słuchaczy. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że na charytatywnej płycie zebrano większość najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek, wśród których nie zabrakło Kayah, Kasi Nosowskiej, Anny Marii Jopek czy Eweliny Flinty.

 • Co jest w testamencie Jacksona?

  Do sądu w Los Angeles trafił testament Michaela Jacksona. W ostatniej woli nie pojawia się nazwisko Debbie Rowe, byłej żony "króla popu" i matki dwójki z trzech dzieci Jacksona.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Jest płyta!

  Już we wtorek, 15 maja, ukaże się, pierwsza w historii Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, dwupłytowa kompilacja podsumowująca pięcioletnią historię festiwalu. Jej repertuar nawiązuje do utworów prezentowanych w poprzednich edycjach wydarzenia, jak również do programu tegorocznej edycji.

 • Nawałnica nad Bolkowem

  Kilkanaście zespołów spod znaku dark independent zagrało na festiwalu Castle Party w Bolkowie w dniach 24-26 lipca. Niewiele brakowało, a imprezie przeszkodziłby huragan, który pierwszego dnia szalał na Dolnym Śląsku. Zniszczeniu uległa główna scena, na szczęście szybko udało się ją zastąpić nową i koncerty mogły odbyć się bez przeszkód.

 • The Rolling Stones: Szczegóły DVD

  DVD grupy The Rolling Stones, zatytułowane "Four Flicks", będzie miało swoją premierę w Polsce 17 listopada. Wydawcą materiału jest wytwórnia Warner. Pełna zawartość tego wydawnictwa jest już znana. DVD składać się ma z czterech płyt i będzie dokumentacją wyjątkowej trasy brytyjskiej legendy rocka. Tournee "Licks World Tour 2002/03" była wyjątkowe, ponieważ Stonesi zagrali zarówno na wielkich stadionach, w dużych halach, jak i w małych klubach.

Wideo na temat: całość paris
 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...