• Informacje na temat:

  całują

Artykuły na temat: całują
 • "Na Wspólnej": Marta i Mikołaj całują się!

  Co wydarzy się w 2860. odcinku?

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Natalia Szroeder i Quebonafide całują się w restauracji

  Paparazzim w końcu udało się sfotografować razem Natalię Szroeder (23 l.) i 27-letniego rapera Quebonafide (właść. Kuba Grabowski). Plotki o tym, że są parą, pojawiły się w marcu. Piosenkarka robiła jednak wszystko, by przypadkiem żaden "paparuch" nie przyłapał jej z ukochanym. Ostatnio do mediów zaczęło wyciekać coraz więcej informacji na temat ich wspólnego życia. Teraz mamy i zdjęcia zrobione w Sopocie. Natalia i Kuba wybrali się na spacer po mieście, podczas którego nie szczędzili sobie...

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą szczęśliwe małżeństwo. "Przytulają się, namiętnie całują"

  ...bez podziwu jeden ze świadków sopockich igraszek małżonków. - Przytulają się, namiętnie całują i beztrosko wygłupiają. Nic tylko zazdrościć im takiej temperatury uczuć - dodaje informator "Twojego...

 • Joanna Bartel i Krzysztof Hanke: Hanysy z jednego miasta

  "Na Górnym Śląsku całymi dniami, bili hanysy się z gorolami" - takimi słowami zaczynała się tytułowa piosenka serialu komediowego "Święta wojna", doskonale ujmując perypetie jego bohaterów.

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański całują się na parkingu

  Paparazzi przyłapali Olgę Bołądź (33 l.) i Sebastiana Fabijańskiego (30 l.) na czułościach w centrum Warszawy.

 • Całują go bez wytchnienia

  Niektórym mężczyznom wydaje się, że posiadanie pięknej narzeczonej, która codziennie czeka w domu z gorącym obiadkiem, i kilku ognistych kochanek w jednym czasie, to raj na ziemi. Nic bardziej mylnego!

 • Walentynki to doskonały pretekst do tego, aby nieco podejrzeć, jak znani okazują sobie czułość. A tej nie szczędzą sobie nawet w miejscach publicznych. Zobaczcie więc, jak całują gwiazdy!

 • Harry Styles i James Corden całują się (wideo)

  Harry Styles z boysbandu One Direction i aktor James Corden zaszokowali fanów, całując się przed kamerami - oczywiście dla żartu.

Zdjęcia na temat: całują
Wideo na temat: całują
 • Olivier Janiak i Kuba Wesołowski całują się na wizji! Co wzruszyło prezentera?

  Oliviera Janiaka (41 l.) oraz Kubę Wesołowskiego od lat łączy przyjaźń. Aktor w żartach przyznał, że część jego garderoby pochodzi właśnie od prezentera telewizyjnego. Olivier nie mógł niestety powiedzieć tego samego. "Jedyny prezent jaki otrzymałem od Kuby to... gacie. Dzięki nim zacząłem biegać" - powiedział Janiak, który kończąc zdanie pocałował Wesołowskiego. (Agencja TVN/x-news)

 • "Na Wspólnej": Odcinki 2858 - 2861. Zwiastun

  Marta i Mikołaj całują się! Marta zgadza się, żeby Ksawery poszedł do kina z Olafem. Sama zaprasza do siebie Mikołaja. Przyjaciele folgują sobie, opowiadając o swoich byłych. W pewnym momencie atmosfera gęstnieje – para zaczyna się całować! Czy przyjaźń zamieni się w miłość?

 • Zwiastun 2268. odcinka "Na Wspólnej"

  Ola wciąż nie potrafi powiedzieć rodzicom o Klaudii. Oszukuje wszystkich, że ma chłopaka. Niespodziewanie Marek widzi córkę na spacerze z Klaudią. Wstrząśnięty, z oddali obserwuje jak dziewczyny się całują! Nie może uwierzyć w to, co widzi… Co zrobi Zimiński? Czy pogodzi się z wyborem Oli? Czy powie Dance o sekrecie córki? Co jeszcze wydarzy się w „Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20.15 na

Dyskusje na temat: całują