• Informacje na temat:

  cameron crowe

Artykuły na temat: cameron crowe
 • Russell Crowe kapitanem?

  Jak już informowaliśmy, znakomity australijski twórca Peter Weir ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Truman Show" ), przymierza się od dłuższego czasu do realizacji filmowej adaptacji jednej z powieści Patricka O'Briana, zatytułowanej "Master and Commander". Ostatnio poinformowano, iż rozmowy na temat zagrania w obrazie głównej roli prowadzi Russell Crowe.

 • Eddie Vedder po Tomie Cruisie

  Cameron Crowe, reżyser takich kasowych obrazów, jak "Jerry Macguire" czy "Vanilla Sky" z Tomem Cruisem w rolach głównych, pracuje nad filmem o Pearl Jam.

 • Eddie Vedder po Tomie Cruisie

  Cameron Crowe, reżyser takich kasowych obrazów, jak "Jerry Macguire" czy "Vanilla Sky" z Tomem Cruisem w rolach głównych, pracuje nad filmem o Pearl Jam.

 • Rodzinne Oscary

  Wielu z artystów nominowanych do tegorocznych Oscarów zjawiło się na ceremonii wraz z liczną rodziną. W otoczeniu najbliższych przybyli między innymi: Willem Dafoe, Sting, Kate Hudson, Cameron Crowe i Marcia Gay Harden.

 • Sarandon matką Blooma

  Susan Sarandon ( "Thelma i Louise" , "Siostrzyczki" ) dołączyła do obsady filmu "Elizabethtown", który dla studia Paramount przygotowuje Cameron Crowe ( "U progu sławy" , "Vanilla Sky" ). W romantycznej komedii zagrają także Kirsten Dunst ( "Spider-Man" , "Uśmiech Mony Lizy" ) oraz Orlando Bloom ( "Powrót Króla" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ).

 • Russell znów zagra

  Kurt Russell ("Ucieczka z Nowego Jorku", "Ucieczka z Los Angeles") dołączył do gwiazdorskiej obsady filmu "Vanilla Sky" w reżyserii Camerona Crowe'a ("Jerry Maguire"). Będzie to amerykańska wersja hiszpańskiego dreszczowca z 1997 roku "Abre los Ojos". Scenariusz napisał Crowe wraz z Alejandro Amenabarem - reżyserem oryginalnego filmu.

 • Nominacje do nagród Gildii Reżyserów Ameryki

  W Los Angeles ogłoszono nominacje do dorocznych nagród przyznawanych przez Gildię Reżyserów Ameryki. Steven Soderbergh z dwiema nominacjami dołączył do Francisa Forda Coppoli, który do tej pory był jedynym reżyserem nominowanym do tej nagrody dwukrotnie w tym samym roku. O nagrodę walczyć będą także Cameron Crowe, Ridley Scott i Ang Lee. Listę nominowanych ogłosił Steven Spielberg - trzykrotny...

 • Orlando Bloom uwiedzie Kirsten Dunst?

  Reżyser Cameron Crowe ( "Vanilla Sky" , "U progu sławy" ) szuka obecnie aktora do głównej roli w swoim nowym filmie, zatytułowanym "Elizabethtown". Amerykański twórca ma wielką ochotę na zatrudnienie Orlando Blooma ( "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ). Bohaterkę opowieści, jak już ustalono na samym początku prac nad projektem, zagra Kirsten Dunst...

 • DreamWorks wspiera "Elizabethtown"

  Wytwórnie DreamWorks i Paramount współsfinansują najprawdopodobniej nowy film Camerona Crowe ( "Vanilla Sky" , "U progu sławy" ) - "Elizabethtown". Główne role w tym projekcie zagrać mają jedne z "najgorętszych" obecnie młodych gwiazd - Kirsten Dunst ( "Piękna i szalona" , "Spider-Man" ) i Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ). Ze wsparciem tak potężnych studiów realne...

 • Pearl Jam na dwudziestolecie

  ..."Jeśli naprawdę kochasz jakąś kapelę, piszesz się na jazdę bez trzymanki" - mówi Cameron Crowe, reżyser filmu "Pearl Jam Twenty", pokazujący fenomen grupy Pearl Jam. Razem z filmem na 20-lecie legendy grunge ukazuje się podwójny album pełen rarytasów. Już teraz możecie posłuchać tych nagrań za naszym pośrednictwem i ściągnąć pełną książeczkę.