• Informacje na temat:

  cameron diaz matka

Artykuły na temat: cameron diaz matka
 • Gwyneth Paltrow namówiła Cameron Diaz do zostania matką

  Gwyneth Paltrow zaprosiła do internetowej rozmowy swoją koleżankę Cameron Diaz. Ich pogawędka miała dosyć osobisty charakter.

 • Cameron Diaz o macierzyństwie podczas izolacji

  Słynna amerykańska aktorka Cameron Diaz na początku tego roku urodziła córkę. W najnowszym wywiadzie gwiazda opowiedziała, jak macierzyństwo zmieniło jej życie. I przyznała, że doświadczała społecznej izolacji, zanim nastąpił wybuch pandemii koronawirusa. "Ostatnie miesiące były dla mnie niczym kwarantanna" - stwierdziła.

 • Timberlake & Diaz: Ślubu nie będzie?

  Wygląda na to, że zaplanowany na święta Bożego Narodzenia ślub popularnego wokalisty, 23-letniego Justina Timberlake'a ze znaną aktorką, 32-letnią Cameron Diaz, nie dojdzie do skutku. A wszystko z powodu mamy piosenkarza, która kategorycznie zabroniła synowi żenić się w tak młodym wieku.

 • Cameron Diaz: Sposób na blondynkę

  Świętująca w czwartek, 30 sierpnia, 40. urodziny Cameron Diaz to jedna z niewielu hollywoodzkich gwiazd, którym kariera... pokrzyżowała życiowe plany.

 • Cameron Diaz znów w akcji

  Wiele gwiazd lubi narzekać na swój los, lamentując nad wszystkim - od niepewności wpisanej w zawód aktora począwszy, a na zagrożeniach związanych ze sławą i bogactwem skończywszy. Cameron Diaz do nich nie należy.

 • "Annie" : Cameron Diaz świetna już od pierwszej nutki

  ...tymi związanymi z aktorami. Niespodziewanie, najlepsza z całej obsady okazuje się tu bowiem Cameron Diaz wcielająca się w postać wrednej matki zastępczej piątki sierot. Hollywoodzka gwiazda zaskakująco dobrze wypada w musicalu. Gagi z jej udziałem wywołują mimowolny uśmiech, a maniera, z jaką wygłasza kolejne frazy, sprawia, że zupełnie kradnie show dziecięcym aktorom. Scena, w której Diaz śpiewa...

 • Diaz i Timberlake zaręczeni!

  Justin Timberlake i Cameron Diaz zrobili poważny krok w kierunku sformalizowania swego związku. 23-letni piosenkarz oświadczył się starszej o 8 lat gwieździe Hollywood, prosząc o błogosławieństwo jej rodziców.

 • Różne oblicza nagości

  Protestujący nago na placu Tian'anmen chiński artysta Ai Weiwei na plakacie dokumentu Andreasa Johnsena i po raz pierwszy w swej karierze rozbierająca się do rosołu Cameron Diaz w filmie "Sekstaśma" - dwie z piątkowych premier oferują dwa osobne spojrzenia na kwestię nagości we współczesnej sztuce. Od dziś w kinach oglądać możemy również nową produkcję Marvela "Strażnicy Galaktyki".

 • Życiowe plany pokrzyżowała jej... kariera

  Cameron Diaz przyznała, że nieoczekiwana kariera filmowa zmieniła jej życiowe plany. Gwiazda początkowo planowała założyć rodzinę w wieku dwudziestu kilku lat. Dziś ma pieniądze i sławę, a dawne marzenia... odkłada na później.

 • Justin Timberlake: Podbić "filmowy światek"

  Czasami mogłoby się wydawać, że Justin Timberlake zbudował swoją drugą karierę na randkowaniu z czołowymi celebrytkami, wśród których na plan pierwszy wysuwają się Jessica Biel, Cameron Diaz i Britney Spears.