• Informacje na temat:

  cameron diaz z mężem

Artykuły na temat: cameron diaz z mężem
 • Cameron Diaz o macierzyństwie podczas izolacji

  Słynna amerykańska aktorka Cameron Diaz na początku tego roku urodziła córkę. W najnowszym wywiadzie gwiazda opowiedziała, jak macierzyństwo zmieniło jej życie. I przyznała, że doświadczała społecznej izolacji, zanim nastąpił wybuch pandemii koronawirusa. "Ostatnie miesiące były dla mnie niczym kwarantanna" - stwierdziła.

 • "Sekstaśma": Naga Cameron Diaz

  W internecie pojawił się zwiastun filmu "Sekstaśma", w którym Cameron Diaz eksponuje swoje wdzięki.

 • Cameron Diaz: Jak 20-latka? Wyglądam lepiej!

  Pełna energii Cameron Diaz kręci film za filmem, urządza mieszkanie i marzy o tym, żeby w święta spadł śnieg!

 • Cameron Diaz porzuciła aktorstwo?

  Światowe media żyją informacją, jakoby Cameron Diaz zrezygnowała z kariery aktorskiej. To, że Diaz podjęła taką decyzję, wyjawiła jej koleżanka po fachu, Selma Blair. Ta ostatnia wycofuje się jednak ze swoich słów.

 • Cameron Diaz: 25 lat od debiutu w "Masce"

  Na wielkim ekranie zadebiutowała z przytupem. 25 lat temu do kin weszła "Maska", z kipiącym od ekspresji Jimem Carreyem w roli głównej i oszałamiająco piękną Cameron Diaz.

 • Timberlake & Diaz: Ślubu nie będzie?

  Wygląda na to, że zaplanowany na święta Bożego Narodzenia ślub popularnego wokalisty, 23-letniego Justina Timberlake'a ze znaną aktorką, 32-letnią Cameron Diaz, nie dojdzie do skutku. A wszystko z powodu mamy piosenkarza, która kategorycznie zabroniła synowi żenić się w tak młodym wieku.

 • Cameron Diaz: Wciąż zjawiskowo piękna

  ...- Jest taki cytat, który uwielbiam - mówi Cameron Diaz. - Jak to szło?... "Porównywanie to brutalna napaść na samego siebie." A teraz pomyślmy, jak często kobiety porównują się do innych kobiet! Szkoda energii na coś takiego.

 • Diaz: Taka, jak się spodziewasz

  Bestsellerowy poradnik dla rodziców "W oczekiwaniu na dziecko" autorstwa Heidi Murkoff (na całym świecie rozszedł się w nakładzie 35 mln egzemplarzy, w Polsce sprzedano aż 270 tysięcy) stał się inspiracją dla filmu "Jak urodzić i nie zwariować" w reż. Kirka Jonesa ("Niania", "Wszyscy mają się dobrze"). W jednej z głównych ról wystąpiła w nim Cameron Diaz.

 • Diaz ma Cruise'a, a Cruise swoje zabawki

  Ostatni raz Cameron Diaz spotkała Toma Cruise'a na planie "Vanilla Sky". Skończyło się to nie najlepiej dla Cruise'a. Tym razem z przypadkowego spotkania tych dwojga wynikają kłopoty dla Cameron(...) przez Diaz jest bowiem w drodze na ślub siostry. Jedna ma męża i sprecyzowane plany na przyszłość, druga żyje marzeniem swojego ojca o rekonstrukcji starego roadstera GTO. To, że w tym właśnie momencie...

 • Obiekt westchnień... obojga płci

  Cameron Diaz i Gwyneth Paltrow uważają go za najprzystojniejszego faceta na świecie. Madonna i Julia Roberts - za idealnego kandydata na męża. Rupert Everett, choć jest wysoko cenionym aktorem, pisarzem i piosenkarzem, ustawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. - Nie bywam z siebie przesadnie zadowolony - mówi.

Zdjęcia na temat: cameron diaz z mężem