• Informacje na temat:

  campbell scott

Artykuły na temat: campbell scott
 • Campbell Scott: Aktor reżyseruje

  Amerykański aktor Campbell Scott, najbardziej znany z roli w dramacie Bernardo Bertolucciego "Pod osłoną nieba", od kilku lat próbuje swych sił także jako reżyser filmowy. Już 26 sierpnia w Taos, w Nowym Meksyku, rozpoczną się zdjęcia do obrazu "Off the Map", którego reżyserii podjął się Scott. Według magazynu The Hollywood Reporter , główne role zagrają Joan Allen ( "Ukryta prawda" ) i J.K...

 • Dougray Scott i syreny

  Dougray Scott ( "Mission: Impossible 2" , "Enigma" , "Gra Ripley'a" ) dołączy do Jessiki Lange ( "Duża ryba" ), Neve Campbell ( "The Company" ) i Evan Rachel Wood ( "Zaginione" ) na planie filmu "The Mermaids Singing". Obraz powstaje w firmach New Films International, E3 Entertainment i Samuelson Productions.

 • Neve Campbell żoną Jeremy Ironsa

  Neve Campbell ( "Krzyk" , "Krzyk 2" , "Krzyk 3" , "Troje do tanga" ) zagra w filmowej biografii Francisa Scotta Fitzgeralda, autora powieści "Wielki Gatsby", "Czuła jest noc", "Ostatni z wielkich". Aktorka wcieli się w żonę słynnego pisarza - Zeldę Fitzgerald.

 • Scott i Darabont: Nowe wersje klasyków

  Reżyser Ridley Scott ( "Helikopter w ogniu" ) wyprodukuje dla kanału Sci Fi czterogodzinny remake thrillera z 1971 roku "Przekleństwo Andromedy", podczas gdy Frank Darabont ( "Zielona mila" ) będzie pracował nad przeróbką filmu "Coś" z 1982 roku.

 • "Tajemnice Manhattanu": Femme fatale pociągnie go na dno

  Od 15 lipca kinach w całej Polsce można oglądać "Tajemnice Manhattanu". W obsadzie kryminału znaleźli się Adrien Brody, Yvonne Strahovski, Jennifer Beals oraz Campbell Scott. W materiale zza kulis produkcji twórcy m.in. zdradzają swoje fascynacje kinem noir i wyzwaniach na planie.

 • Spacek i Irons w filmie o Fitzgeraldzie

  Sissy Spacek ( "In the Bedroom" ) i Jeremy Irons ( "Szklana pułapka 3" ) wystąpią w głównych rolach w filmie opowiadającym o życiu wybitnego amerykańskiego pisarza Scotta Fitzgeralda, autora m.in. "Wielkiego Gatsby'ego". Jedną z bohaterek obrazu zagra także Neve Campbell ( "Krzyk" ).

 • Izabella Scorupco alpinistką

  Martin Campbell, twórca filmu "Goldeneye", jednej z części przygód Jamesa Bonda, kończy w Nowej Zelandii realizację filmu "The Vertical Limit", według scenariusza Roberta Kinga. Jest to opowieść o młodych alpinistach, a w rolach głównych występują Izabella Scorupco, Chris O'Donnell i Scott Glenn.

 • Znów wspólnie ratują świat

  Denzel Washington po raz piąty zagra u Tony'ego Scotta. Panowie spotkają się na planie filmu "Unstoppable".

 • "Asy bez kasy", czyli jak ukraść 17 mln dolarów

  Scenariusz filmu "Asy bez kasy" (w kinach od 21 października) zainspirowały prawdziwe wydarzenia sprzed 19 lat. Z opancerzonej ciężarówki firmy Loomis Fargo zrabowano ponad 17 milionów dolarów. Głównym podejrzanym okazał się kierowca obrabowanej furgonetki David Scott Ghantt (w tej roli gwiazdor cyklu "Kac Vegas", komik Zach Galifianakis).

 • Eva Green: Aura niesamowitości

  Wiele osób zna ją przede wszystkim dlatego, że była "dziewczyną Bonda" w "Casino Royale". Ale Eva Green, która zadebiutowała u Bernardo Bertolucciego i pracowała z tak uznanymi na świecie reżyserami, jak Ridley Scott, Tim Burton czy Roman Polański, to nie tylko piękna twarz i doskonałe kształty! W nowym filmie Alice Winocour francuska seksbomba wciela się w astronautkę.

Zdjęcia na temat: campbell scott
Dyskusje na temat: campbell scott