• Informacje na temat:

  cannes gwiazdy

Artykuły na temat: cannes gwiazdy
 • Halina Kowalska: Cannes, hotel, wino

  ...erotycznego. W rezultacie pojechałam z nim z tym filmem do Cannes, reprezentować naszą kinematografię. Półlegalnie, bo po wypadkach marcowych władze kinematografii nie chciały być w żadnym razie łączone z tematami żydowskimi". Has, wbrew decydentom, zgłosił film w Cannes i miał z tego powodu kłopoty w Polsce, ale we Francji film zdobył Nagrodę Jury. Reżyser pojechał po odbiór wraz z Haliną...

 • Gwiazdy o Cannes

  Premierą dokumentu "Bienvenue a Cannes" TCM pragnie uczcić 60. rocznicę tego prestiżowego festiwalu filmowego.

 • Gwiazdy w Cannes

  W Cannes rozpoczął się w środę wieczorem, 14 maja, 61. Festiwal Filmowy. O Złotą Palmę walczą 22 filmy, wśród nich nowe obrazy Stevena Soderbergha, Wima Wendersa i Clinta Eastwooda.

 • Cannes 2019: W modowym zwierciadle

  Elle Fanning w stylizacji inspirowanej Grace Kelly, Bella Hadid w czerwonej sukni z wycięciami, Anja Rubik w stylowym czarnym smokingu - tegoroczną edycję Festiwalu Filmowego w Cannes cechowały elegancja i glamour. Nie zabrakło też odrobiny ekstrawagancji.

 • Cannes 2018: Koniec selfie na festiwalu?

  Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes wprowadzane są nowe zasady, dotyczące robienie selfie. Zmiany odczują również dziennikarze.

 • Modowa lekcja prosto z Cannes

  Synonimem klasy i elegancji jest wyłącznie długa suknia? Niekoniecznie. Zasiadające w jury festiwalu filmowego w Cannes gwiazdy udowadniają, że równie dobrym wyborem - zarówno na wieczorne wyjście, jak i ważne spotkanie w ciągu dnia - bywa stylowy garnitur.

 • Skandal w Cannes: Wściekłe gwiazdy

  Gwiazdy kina coraz bardziej wściekają się na nadgorliwe służby porządkowe Festiwalu Filmowego w Cannes. Ochroniarze nie wpuszczają aktorów na... premiery filmów, w których grają.

 • Najlepsze filmy Cannes 2019 w polskich kinach

  Nagrodzony Złotą Palmą "Parasite" Bonga Joon-ho wejdzie na ekrany polskich kin 13 września. Wcześniej można będzie go obejrzeć na 19. festiwalu Nowe Horyzonty. W najbliższych miesiącach odbędą się też polskie premiery innych filmów pokazanych w tym roku w Cannes, m.in. "Ból i blask" Almodovara.

 • Gwiazdy kina w jury Cannes 2014

  Amerykańska reżyserka Sofia Coppola, meksykański aktor i filmowiec Gael Garcia Bernal oraz hollywoodzki gwiazdor Willem Dafoe zasiądą w jury na tegorocznym 67. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes - ogłosili w poniedziałek, 28 kwietnia, organizatorzy.

 • Tarantino i Kechiche w konkursie głównym w Cannes

  Gdy ogłoszono skład konkursu głównego tegorocznego festiwalu w Cannes, dyrektur festiwalu Thierry Fremaux zaznaczył, że kilka filmów może wejść jeszcze w skład najważniejszej sekcji. Dotyczyło to między innymi "Pewnego razu... w Hollywood", najnowszego dzieła Quentina Tarantino. Reżyser miał wciąż pracować nad montażem filmu i do ostatniej chwili nie było wiadome, że zdąży skończyć do czasu...

Zdjęcia na temat: cannes gwiazdy
Wideo na temat: cannes gwiazdy
Dyskusje na temat: cannes gwiazdy