• Informacje na temat:

  cannes polski wieczór 2012

Artykuły na temat: cannes polski wieczór 2012
 • .... Wróżba Justyny z 2012 roku na szczęście się nie sprawdziła. Maciej Stuhr jest chyba nieco na bakier z historią Polski. Aktor w jednym z wywiadów, chcąc udowodnić, że Polacy nie są tacy święci(...) temu podczas wypowiedzi publicznej z jej ust padły słowa: "To gdzie w tym roku odbywa się Festiwal Filmowy w Cannes?". Okazuje się, że Justyna Steczkowska to nie tylko ekspertka muzyczna, ale...

 • Laureat Złotej Palmy otworzy Nowe Horyzonty

  13. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty zainauguruje pokaz nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes "Życia Adeli - Rozdział 1 i 2" Abdellatifa Kechiche'a.

 • "Róża" w konkursie WFF

  Film "Róża" Wojciecha Smarzowskiego będzie pokazany w konkursie głównym 27. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Główne role w filmie zagrali: Agata Kulesza i nagrodzony za tę rolę Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni, Marcin Dorociński.

 • Nowe Horyzonty Tournée

  Rozpoczyna się kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, prezentująca najciekawsze oraz nagradzane w konkursach filmy MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Już w piątek, 10 stycznia, produkcje będą mogli obejrzeć m.in. widzowie Kina Pod Baranami w Krakowie, Muranów w Warszawie i Charlie w Łodzi.

 • T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée w styczniu

  W styczniu 2014 roku rozpocznie się kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, prezentująca najciekawsze, wzbudzające największe emocje oraz nagradzane w konkursach filmy MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

 • Kontrowersyjny twórca w Warszawie

  Znany austriacki reżyser Ulrich Seidl będzie gościć w Warszawie. W piątek, 5 kwietnia, artysta weźmie udział w uroczystej polskiej premierze jego filmu "Raj: wiara", uhonorowanego Nagrodą Specjalną Jury na ubiegłorocznym festiwalu w Wenecji.

 • Kogo obchodzi festiwal w Gdyni?

  Zakończony w sobotę, 12 maja, 37. Gdynia Film Festival przejdzie do historii jako jedna z najsłabszych imprez ostatnich lat. W przyszłości może być jednak coraz gorzej. Bezpośrednią przyczyną wydaje się być malejąca ranga prestiżowego dotychczas przeglądu.