• Informacje na temat:

  cara delevingne

Artykuły na temat: cara delevingne
 • Wszystkie wcielenia Cary Delevingne

  Była ulubienicą Karla Lagerfelda, a według ekspertów z branży - następczynią Kate Moss. Mimo młodego wieku, osiągnęła sukces, o jakim większość koleżanek po fachu może jedynie pomarzyć. Cara Delevingne, charyzmatyczna modelka i aktorka, kończy właśnie 27 lat.

 • Cara Delevingne debiutuje śpiewająco

  Cara Delevingne to jedna z bardziej nietuzinkowych postaci świata mody. Ulubienica projektantów niedawno wystąpiła w filmie Luca Bessona "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", a teraz zadebiutowała z teledyskiem do utworu "I Feel Everything" pochodzącego ze ścieżki dźwiękowej do tej produkcji.

 • Cara Delevingne zadebiutuje jako pisarka

  Cara Delevingne sławę zdobyła jako modelka, próbuje swoich sił jako aktorka, a teraz ogłosiła, że pracuje nad powieścią. Debiutancka powieść gwiazdy ukaże się jesienią.

 • Cara Delevingne fanką biustu Rihanny

  Graham Norton przypomniał modelce, aktorce i wokalistce zdjęcie, Carze Delevingne, jedno wymowne zdjęcie z premiery filmu "Valerian i miasto tysiąca planet".

 • Cara Delevingne: Bez zahamowań

  ...filmowym. 12 sierpnia Cara Delevingne obchodzi 23. urodziny.

 • Cara Delevingne twarzą kosmetyków przeciwzmarszczkowych

  Cara Delevingne to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży mody. Brytyjska modelka o charakterystycznej urodzie w ciągu ostatnich kilku lat osiągnęła niemal wszystko, o czym(...) świecie. Delevingne została tymczasem bohaterką małego skandalu. Wszystko za sprawą nowej kampanii Diora, który zaangażował modelkę do promowania linii kosmetyków anti-aging. Produkty przeznaczone...

 • Cara Delevingne debiutuje w roli powieściopisarki

  Brytyjska modelka i aktorka, Cara Delevingne ujawniła swój kolejny talent. 5 października na sklepowe półki trafi debiutancka powieść 25-latki. W Polsce książka "Mirror, Mirror" ukaże się 11 października.

 • Cara Delevingne: Krytycy są okropni

  ...- Osoby krytykujące "Legion samobójców" są okropne - stwierdziła jedna z gwiazd filmu Davida Ayera, Cara Delevingne. Odtwórczyni roli wiedźmy Enchantress we wchodzącej do kin adaptacji komiksów DC w rozmowie z agencją Reuters przekonywała fanów, by nie słuchali negatywnych recenzji.

 • Cara Delevingne u Winterbottoma

  Brytyjska modelka Cara Delevingne zagrała jedną z ról w filmie bazującym na głośnej historii Amandy Knox, amerykańskiej studentki oskarżonej o brutalne morderstwo współlokatorki. Zwiastun dramatu "The Face of an Angel" już trafił do internetu.

 • Cara Delevingne w "Suicide Squad"?

  Modelka Cara Delevingne jest kandydatką do jednej z ról w filmie "Suicide Squad".

Zdjęcia na temat: cara delevingne
Dyskusje na temat: cara delevingne