• Informacje na temat:

  carl franklin plotki

Artykuły na temat: carl franklin plotki
 • "House of Cards": Zmiana u sterów

  ...", oprócz producenta wykonawczego, Davida Finchera, za kamerą gościły takie sławy jak James Foley , Carl Franklin czy Joel Schumacher. Fincher zapowiedział jednak, że w serii drugiej ograniczy swoje obowiązki do sfery produkcyjnej. Pojawiły się natomiast pogłoski, że w podwójnej roli mają sprawdzić się odtwórcy głównych ról - Kevin Spacey i Robin Wright. Plotki okazały się w połowie prawdziwe...

 • "House of Cards": Foster reżyseruje

  W sezonie drugim "House of Cards" szykują się duże zmiany, ale nie obsadowe... Na planie serialu w Baltimore pojawiła się Jodie Foster. Tym razem jednak znana aktorka stanęła po drugiej stronie kamery - zajmuje się reżyserią jednego z odcinków.

Wideo na temat: carl franklin plotki
 • 47 roninów

  Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem busido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • San Andreas

  Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.