• Informacje na temat:

  carl franklin zdjęcia

Artykuły na temat: carl franklin zdjęcia
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #79

  Gish, Michael Trucco, Rahul Kohli wystąpią w nowym serialu Mike’a Flanagana ("Nawiedzony dom na wzgórzu") "Midnight Mass" . Zdjęcia do produkcji rozpoczną się wiosną w Vancouver. Fabuła serii będzie(...)" . Serial został zamówiony jeszcze w 2018 roku, zdjęcia mają rozpocząć się niebawem. Aktualizacja #44 [31 stycznia]: Dziś w serwisie pojawiła się ostatnia część serialu animowanego "BoJack Horseman...

 • Eva Mendes kusi Denzela Washingtona

  Eva Mendes ( "Mroczna dzielnica" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Out of Time", który dla wytwórni MGM przygotowuje Carl Franklin. W mrocznym dreszczowcu w głównej roli męskiej wystąpi Denzel Washington, z którym aktorka spotkała się ostatnio na planie filmu "Dzień próby" .

 • 20 mln dolarów dla Denzela Washingtona

  Denzel Washington, nominowany w tym roku do Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę w filmie "Dzień próby" , otrzyma za swą kolejną kreację aż 20 milionów dolarów. W maju aktor rozpoczyna zdjęcia do obrazu "Out of Time", który powstanie dla wytwórni Metro Goldwyn Mayer. Jak donosi magazyn Variety , aktor zażądał tak wysokiej gaży po tym, jak otrzymał nominację do Oscara.

 • Billy Bob Thornton znowu z Halle Berry

  Billy Bob Thornton znowu spotka się na planie z Halle Berry. Po wspólnym udziale w głośnym dramacie "Monster's Ball: Czekając na wyrok" hollywoodzcy gwiazdorzy wystąpią w obrazie "Tulin".

Wideo na temat: carl franklin zdjęcia
 • 47 roninów

  Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem busido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • San Andreas

  Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.