• Informacje na temat:

  carly zac

Artykuły na temat: carly zac
 • Carly Rae Jepsen wyrównała wynik Gotye

  Już po raz ósmy piosenka "Call Me Maybe" znalazła się na szczycie amerykańskiej listy przebojów. Tym samym Carly Rae Jepsen zrównała się z Gotye jeśli chodzi o najdłuższe panowanie w tegorocznych zestawieniach.

 • Carly Rae Jepsen ustanowiła tegoroczny rekord!

  Już po raz dziewiąty piosenka "Call Me Maybe" kanadyjskiej wokalistki Carly Rae Jepsen znalazła się na szczycie amerykańskiej listy przebojów.

 • Nas i Carly Rae Jepsen najlepsi w USA

  Weteran hip hopu Nas umieścił już szósty album na szczycie listy "Billboardu". Z kolei Carly Rae Jepsen po raz siódmy z rzędu znalazła się na 1. miejscu amerykańskiej listy przebojów.

 • Flo Rida przerwał passę Carly Rae Jepsen

  Raper Flo Rida i jego piosenka "Whistle" trafiła na szczyt amerykańskiej listy przebojów, spychając z pierwszego miejsca Carly Rae Jepsen z "Call Me Maybe", która spędziła tam ostatnie dziewięć tygodni.

 • USA: Country górą

  Album "Uncaged" country'owej grupy Zac Brown Band to najlepiej sprzedająca się płyta w USA. 1. miejsce na liście przebojów utrzymała natomiast Carly Rae Jepsen z hitem wakacji - "Call Me Maybe".

 • Connery i Zeta Jones nie rozdają autografów

  Sir Sean Connery ( "Goldfinger" , "Szukając siebie" , "Indiana Jones i ostatnia krucjata") i Catherine Zeta Jones ( "Traffic" , "Ulubieńcy Ameryki" , "Maska Zorro") znaleźli się wśród hollywoodzkich gwiazd najmniej skłonnych do dawania autografów. Listę nieprzystępnych dla fanów sław, opracowało amerykańskie czasopismo Autograph Collector , w oparciu o opinie łowców autografów.

 • Taylor Swift pierwszy raz na szczycie

  Taylor Swift ze swoim nowym singlem "We Are Never Ever Getting Back Together" trafiła na pierwsze miejsce amerykańskiej listy przebojów. Nigdy jeszcze nie zaszła tak wysoko!

 • Oj, działo się!

  Prezentujemy naszych kandydatów do tytułu muzycznego wydarzenia roku 2007!

Wideo na temat: carly zac
 • 17 Again

  Rocznik '89, Mike O'Donnell (Zac Efron) jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki, mającą przed sobą świetlaną przyszłość i uniwersyteckie stypendium sportowe w kieszeni. Niestety, Mike postanawia zaprzepaścić swoją szansę, poślubiając Scarlett - dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. Prawie 20 lat później najlepsze lata życia Mike (Matthew Perry) ma już dawno za sobą. Jego małżeństwo ze Scarlett (Leslie Mann) rozpadło się, w pracy znów ominął go awans, jego nastoletnie dzieci mają go...

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Charlie St. Cloud

  Oparty na znanej powieści film "Charlie St. Cloud" to historia pochodzącego z małego miasteczka młodego człowieka Charlie - (Zac Efron)który wychodzi cało z tragicznego wypadku i zaczyna postrzegać świat w inny, niezwykły sposób. W tej pełnej emocji opowieści, wyrusza on w romantyczną podróż, podczas której na nowo odkrywa sens życia i poznaje siłę miłości. Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud (Efron) mieszkający z matką Claire (zdobywczyni Oscara Kim Basigner, "Tajemnice Los Angeles") i...