• Informacje na temat:

  carrie bradshaw

Artykuły na temat: carrie bradshaw
 • "Seks w wielkim mieście": ​Co Sarah Jessica Parker zabrała z szafy Carrie Bradshaw?

  Od zawrotnej kolekcji butów, po kreacje od topowych projektantów - Carrie Bradshaw miała jedną z najbardziej pożądanych szaf na świecie. Z okazałej garderoby, Sarah Jessica Parker odtwórczyni głównej roli, zachowała jeden element - wisiorek z imieniem Carrie.

 • Zagra młodą Carrie Bradshaw

  Wiadomo już kto zagra młodą Carrie Bradshaw - postać znaną z "Seksu w wielkim mieście". Już niedługo widzowie znowu będą mogli śledzić jej perypetie. Serial "The Carrie Diaries" pokaże jej losy jako nastolatki, a główną rolę zagra AnnaSophia Robb.

 • "Seks w wielkim mieście": Poznaj tajemnice Carrie Bradshaw

  Do Nowego Jorku - swojego miejsca na ziemi - przeprowadziła się 11 lipca 1986 r. - Kobiety przyjeżdżają do Nowego Jorku w poszukiwaniu miłości i metek - twierdzi Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker(...) Cosmopolitana. W międzyczasie w życiu Carrie pojawiły się także używki - papierosy i... zakupy.  O ile te pierwsze, mimo przyjemności płynącej z palenia, rzuciła z miłości do Aidana (John Corbett...

 • Apartament Carrie Bradshaw sprzedany

  Jeden z najbardziej stylowych domów w historii amerykańskiej telewizji został sprzedany. Za 6,1 mln funtów na aukcji znalazł nowego właściciela apartament, w którym mieszkała bohaterka "Seksu w wielkim mieście", Carrie Bradshaw.

 • Buty w stylu Carrie Bradshaw

  ...- Myślę, że właśnie tego się po mnie spodziewano - mówi Sarah Jessica Parker o nadchodzącej kolekcji obuwia damskiego o nazwie "SJP", którą stworzy do spółki z Georgem Malkemusem, dyrektorem generalnym renomowanej firmy Manolo Blahnik. - To wszystko przez Carrie Bradshaw! - dodaje ze śmiechem aktorka. Sarah Jessica Parker przez w latach 1998-2004 wcielała się w postać Carrie Bradshaw...

 • Apartament Carrie Bradshaw na sprzedaż

  Jeden z najbardziej stylowych domów w historii amerykańskiej telewizji trafił na sprzedaż. Za 9,65 mln dolarów można kupić apartament, w którym mieszkała bohaterka "Seksu w wielkim mieście", Carrie Bradshaw.

 • Apartament Carrie Bradshaw na sprzedaż

  Jeden z najbardziej stylowych domów w historii amerykańskiej telewizji trafił na sprzedaż. Za 9,65 mln dolarów można kupić apartament, w którym mieszkała bohaterka "Seksu w wielkim mieście", Carrie Bradshaw.

 • Carrie też odczuje recesję

  Grana przez Sarah Jessikę Parker w "Seksie w wielkim mieście" postać uwielbiającej ekskluzywny styl życia Carrie Bradshaw w sequelu filmu zostanie zmuszona zrezygnować z niektórych luksusów. Aktorka boi się, że jej fanom nie spodobałoby się, gdyby ominął ją kryzys gospodarczy.

 • Ona zagra Carrie Bradshaw?

  Amerykańska aktorka Blake Lively może już wkrótce zastąpić Sarah Jessikę Parker w roli Carrie Bradshaw. Pojawiły się pogłoski, że gwiazda "Gossip Girl" wystąpi w prequelu "Seksu w wielkim mieście" przedstawiającym losy młodej Carrie.

 • Kto zagra młodą Carrie Bradhsaw?

  Telewidzowie znowu będą mogli śledzić perypetie Carrie Bradshaw, głównej bohaterki "Seksu w wielkim mieście". Na pewno zaskoczy inny wizerunek Carrie, ponieważ nowy serial "The Carrie Diaries" przedstawi ją jako nastolatkę. Tylko kto zagra tę kultową postać?

Zdjęcia na temat: carrie bradshaw
 • „Seks w wielkim mieście”
Wideo na temat: carrie bradshaw
 • Sarah Jessica Parker

  Przez lata jej znakiem były... szpilki Manolo Blahnika. W serialu zagrała elegancką i wyzwoloną Carrie Bradshaw.

 • Carrie

  Czterokrotnie nominowana do Oscara Julianne Moore oraz Chloë Grace Moretz w ekranizacji bestsellerowego horroru Stephena Kinga. Głęboko wierząca i konserwatywna Margaret White (Moore) wraz z córką Carrie (Moretz) mieszka na cichym przedmieściu małego miasteczka w stanie Maine. Carrie jest miłą dziewczyną, którą nadopiekuńcza matka izoluje od świata. Nie przysparza jej to popularności w szkole, gdzie czuje się bardzo samotna. Jest w niej jednak coś wyjątkowego. Prześladujący ją rówieśnicy...

 • Pompeje

  Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie Pompeje znajdują się w pełni rozkwitu. Milo, niewolnik, który stał się niezwyciężonym gladiatorem, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która odmieni całe jego życie. Niespodziewanie zakochuje się w pięknej Cassii, córce bogatego kupca, która została już niestety przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu dowódcy. Wkrótce jednak potęga natury daje o sobie znać. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z...

Dyskusje na temat: carrie bradshaw