• Informacje na temat:

  carrie fisher zdjęcia

Artykuły na temat: carrie fisher zdjęcia
 • Carrie Fisher pośmiertnie w nowych "Gwiezdnych Wojen"

  Zmarła w grudniu 2016 roku Carrie Fisher została zapamiętana przede wszystkim dzięki roli księżniczki Lei w filmach z serii "Gwiezdne Wojny". Aktorka pojawi się pośmiertnie w najnowszym filmie, niezatytułowanym jeszcze "Epizodzie IX", za sprawą scen niewykorzystanych w "Przebudzeniu mocy" (2015).

 • Carrie Fisher nie żyje

  Carrie Fisher, która w "Gwiezdnych wojnach" grała księżniczkę Leę, zmarła w szpitalu na skutek zawału serca. Miała 60 lat - podał magazyn "People", powołując się na agenta aktorki.

 • Smash Mouth wspomina George'a Michaela i Carrie Fisher. Fani zniesmaczeni

  Zespół Smash Mouth na swoim Twitterze w ciągu ostatnich dni opublikował wspomnienia o zmarłych Georgu Michaelu i Carrie Fisher. W obu przypadkach fani nie kryli swojego zniesmaczenia.

 • Carrie Fisher: Księżniczka po przejściach

  ..."Niemal czterdzieści lat temu George Lucas zrujnował mi życie. Oczywiście w najsympatyczniejszy możliwy sposób. I teraz, choć tyle czasu minęło, ludzie wciąż mnie pytają, czy wiedziałam, że 'Gwiezdne wojny' staną się takim nieprawdopodobnym przebojem" - Carrie Fisher, odtwórczyni roli księżniczki Lei, w książce "Księżniczka po przejściach" opowiada o nadwadze, "idiotycznym uczesaniu" oraz braku...

 • Carrie Fisher: Sięgnęła po narkotyki w wieku 13 lat

  ...o 4 lata Fisherem, śpiewakiem jazzowym, było na ustach wszystkich. "Tak więc, kiedy się rodziłam, praktycznie nie było nikogo, kto by się mną zajął!" - ponad 50 lat później pisała Carrie. Brak uwagi(...)" - mówiła. A Carrie przyjęła tę miłość. Po niemal 10 latach emocjonalnego oddalenia, gdy praktycznie nie rozmawiała z matką, postanowiła być po prostu Carrie Fisher, ze wszystkimi jej wadami i szaleństwami...

 • Carrie Fisher: Księżniczka Leia zdemolowała jej życie

  Carrie Fisher miała 19 lat, gdy zdobyła sławę. Nie chciała, po prostu stało się!

 • Carrie Fisher znów zagra Leię

  Producenci siódmej odsłony kultowych "Gwiezdnych wojen" pozyskali do obsady Carrie Fisher, która ponownie zagra księżniczkę Leię. 56-letnia aktorka dołączyła w ten sposób do Harrisona Forda. Ten ostatni ma się znów wcielić w Hana Solo.

 • Carrie Underwood została mamą

  Niespełna 32-letnia wokalistka Carrie Underwood urodziła swoje pierwsze dziecko.

 • Carrie Underwood zaszła w ciążę!

  Ojcem dziecka Carrie Underwood jest jej mąż, zawodnik hokeja na lodzie Mike Fisher. Wokalistka poinformowała o ciąży za pośrednictwem serwisu Instagram i... swoich piesków. Piękna piosenkarka ubrała(...)". Carrie Underwood i Mike Fisher pobrali się w 2010 roku. Parą byli natomiast od 2008 roku. Blondwłosa gwiazda jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w USA. Z dochodami na poziomie 31 milionów dolarów...

 • Ruszyły zdjęcia do "Star Wars: Episode VIII"

  W poniedziałek, 15 lutego, w londyńskim Pinewood Studios rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej części "Gwiezdnych wojen", filmu "Star Wars: Episode VIII".