• Informacje na temat:

  cars

Artykuły na temat: cars
 • Ric Ocasek nie żyje. Muzyk był liderem The Cars

  W niedzielę (15 września) zmarł Ric Ocasek, znany głównie jako lider The Cars, jednej z najpopularniejszych grup amerykańskiego pop-rocka.

 • Ric Ocasek nie żyje. Ujawniono przyczynę śmierci lidera The Cars

  Choroba serca była przyczyną śmierci Rica Ocaska, znanego głównie jako lidera The Cars, jednej z najpopularniejszych grup amerykańskiego pop-rocka. Muzyk zmarł w niedzielę (15 września) w swoim domu w Nowym Jorku.

 • Ric Ocasek (The Cars) zmienił testament na miesiąc przed śmiercią. Dlaczego wykreślił żonę?

  W połowie września zmarł Ric Ocasek, lider The Cars, jednej z najpopularniejszych grup amerykańskiego pop-rocka. Teraz wyszło na jaw, że na miesiąc przed śmiercią zdążył zmienić zapisy w swoim testamencie.

 • The Cars powracają

  The New Cars to nazwa nowego wcielenia amerykańskiej grupy The Cars, znanej z wielkiego przeboju "Drive" z 1984 roku. W nowym składzie nie ma jednak dwóch liderów: kompozytora i śpiewającego gitarzysty Rica Ocaska oraz basisty Benjamina Orra, który zmarł w październiku 2000 roku.

 • The Cars na nowo

  Informowaliśmy już o reaktywowaniu się popularnej na przełomie lat 70. i 80. grupy The Cars rodem z Bostonu. Z obecnego składu tylko dwójka muzyków grała w niej wcześniej, dlatego obecnie formacja nosi nazwę The New Cars. Na początku maja ukaże się koncertowa płyta "It's Alive", na której znajdą się dwie nowe kompozycje ("Warm" i "More") oraz niepublikowana wersja "Not Tonight", którą wybrano na...

 • Przewodnik rockowy. Rick Ocasek z The Cars: "Pan Samochodzik"

  Główny bohater tej opowieści - Rick Ocasek - większości miłośników muzyki kojarzy się zapewne z jedną z najpopularniejszych grup amerykańskiego pop-rocka - The Cars i jej przebojami. Natomiast ja zawsze będę go łączył z najważniejszym medialno-charytatywnym wydarzeniem w dziejach rock'n'rolla - z akcją i koncertami ukrytymi pod hasłem "Live Aid".

 • Porzucił samochód dla klopsa

  Niezbyt długo trwała przygoda basisty Kasima Sultona z reaktywowaną niedawno grupą The Cars (obecnie pod nazwą The New Cars), pamiętaną z przeboju "Drive" (1984). Muzyk dołączył bowiem do koncertowego zespołu wokalisty Meat Loafa (czyli "Klopsa"), który przygotowuje się do występów promujących płytę "Bat Out Of Hell III".

 • Przeboje lat 80. w nowych wersjach

  Seal oraz grupy UB40 i Black Eyed Peas są wśród artystów, którzy nagrają nowe wersje przebojów lat 80. na potrzeby filmu "50 First Dates". Na warsztat wezmą oni utwory m.in. The Police, The Cars i Spandau Ballet.

 • Zmarł Ben Orr

  Ben Orr, amerykański muzyk, współzałożyciel grupy The Cars, znanej z wielkiego przeboju "Drive", zmarł we wtorek, 3 października, w swym domu w Atlancie w wieku 45 lat. Parę miesięcy temu wykryto u niego raka trzustki.

 • Drew Barrymore w roli samotnej matki

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji z udziałem Drew Barrymore ("Batman Forever","Chłopaki na bok", "Krzyk"), zatytułowanej "Riding in Cars With Boys". Będzie to komediodramat opowiadający o matce samotnie wychowującej dziecko, która marzy o zostaniu pisarką. W tej właśnie roli - bohaterka "Aniołków Charliego" .

Zdjęcia na temat: cars
Wideo na temat: cars
Dyskusje na temat: cars