• Informacje na temat:

  cary grant zdjęcia

Artykuły na temat: cary grant zdjęcia
 • Nowy serial twórcy "Gotowych na wszystko"

  ...anioła (Cary Grant), który przybywa do małego miasteczka. - Wiele rzeczy sprawiło, że zacząłem wierzyć w jakiś większy plan, którego nie ogarniamy wzrokiem i piszę nowy scenariusz z myślą o nim(...) i Wind planują zacząć zdjęcia w kwietniu, póki co producenci szukają odtwórców ról postaci, które nadal żyją tylko na stronach scenariusza. Oto niektóre z nich: - Rye Turner, wierzący właściciel...

 • Remake "Szarady"

  Jonathan Demme ("Milczenie owiec", "Filadelfia") zamierza zrealizować remake klasycznej komedii sensacyjnej "Szarada" z 1963 roku, wyreżyserowanej przez Stanley'a Donena ("Deszczowa piosenka", "Saturn 3"), z pamiętnymi rolami Cary Granta ("Północ, północny zachód") i Audrey Hepburn ("Śniadanie u Tiffany'ego"). W nowej wersji zobaczymy najprawdopodobniej Marka Wahlberga ("Złoto pustyni", "Gniew

 • Film o życiu Alfreda Hitchcocka

  Ewan McGregor ( "Moulin Rouge" , "Wyspa" ) wystąpi w filmie opowiadającym o życiu Alfreda Hitchcocka. Nie wcieli się jednak w postać "mistrza suspensu", którego zagra młody Brytyjczyk Matt Lucas ( "Wysyp żywych trupów" ). Zdjęcia rozpoczną sią jeszcze w tym roku.

 • 100 tysięcy dolarów za zdjęcie Marilyn Monroe

  Kolejna fotografia Marilyn Monroe osiągnęła zawrotną cenę na aukcji. Zdjęcie, które zostało zrobione ponad 50 lat temu, zostało sprzedane na licytacji w Nowym Jorku.

 • "Ptaki": Ostatnie arcydzieło Hitchcocka?

  W czwartek, 28 marca mija pół wieku od premiery filmu "Ptaki" w reżyserii Alfreda Hitchcocka. - Dla wielu widzów jest to ostatni wybitny film Hitchcocka - podkreśla krytyk filmowy Michał Oleszczyk.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe

  Wystawa zdjęć "Hollywood Marilyn Monroe" autorstwa przyjaciela aktorki i fotografa Miltona H. Greene'a to nowa propozycja Starej Galerii ZPAF. Kolekcja z Monroe i innymi gwiazdami kina trafi wkrótce na aukcję. Wartość fotografii to ponad 380 tys. dolarów.

 • Nowy serial twórcy "Gotowych na wszystko"

  Marc Cherry, producent i scenarzysta serialu "Gotowe na wszystko" (którego ostatni odcinek zobaczymy prawdopodobnie w 2013 roku), zajmuje się już pisaniem kolejnego scenariusza "historii z sąsiedztwa". W wywiadzie opowiedział o pilocie nowej produkcji zatytułowanej "Hallelujah".

 • 60 lat "Rzymskich wakacji"

  We wtorek, 27 sierpnia mija 60 lat od premiery filmu "Rzymskie wakacje". "To jest jedna z najbardziej uroczych komedii romantycznych. Chociaż została nakręcona na taśmie czarno-białej, do dziś się nie zestarzała" - ocenia Andrzej Bukowiecki, krytyk filmowy.

 • James Bond ma już 50 lat!

  W piątek, 5 października, mija pół wieku od momentu, gdy z kinowego ekranu padła kwestia: "Nazywam się Bond, James Bond". "Sukces 'Dr No' był spowodowany głodem tego typu bohaterów jak Bond" - ocenia Michał Grzesiek, autor książki o filmach z Jamesem Bondem.

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  Kiedy słyszymy Pierce Brosnan, myślimy - James Bond. Ale urodzony w Irlandii aktor ma na swym koncie wiele innych - niż agent 007 - ról. W takich filmach, jak "Mamma Mia!", "Marsjanie atakują", "Jak ona to robi" i "Kumple na zabój" mogliśmy poznać jego łagodniejsze, bardziej komediowe oblicze.