• Informacje na temat:

  casillas iker sara carbonero

Artykuły na temat: casillas iker sara carbonero
 • Mundial 2014: Oto najpiękniejsze partnerki piłkarzy!

  ...niespełna dwuletniego synka. Być może jego również zobaczymy na trybunach w Brazylii? Od kiedy Sara Carbonero i bramkarz reprezentacji Hiszpanii, Iker Casillas, związali się ze sobą, para nie(...)Sarah Brandner jest partnerką niemieckiego piłkarza Bastiana Schweinsteigera. Na co dzień zajmuje się fotomodelingiem, próbowała swoich sił także w aktorstwie oraz w jury jednego z programów...

 • Cristiano Ronaldo ma już nową dziewczynę!?

  ...okażą się prawdziwe, Ronaldo nie będzie jedynym znanym piłkarzem, który zakochał się w dziennikarce. Jego kolega z zespołu, Iker Casillas, także kilka lat temu poderwał prezenterkę jednej z hiszpańskich telewizji, Sarę Carbonero. Para obecnie jest zaręczona, rok temu urodził im się synek Martin.

Zdjęcia na temat: casillas iker sara carbonero
Wideo na temat: casillas iker sara carbonero
 • Noc rekinów 3D

  Po "Piranii 3D" przyszedł czas na spotkanie oko w oko z krwiożerczymi rekinami! Grupa studentów wyrusza na weekendową wycieczkę do położonego nad brzegiem zatoki domku letniskowego. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że pod spokojnie wyglądającą powierzchnią wody czają się rekiny. Te morskie drapieżniki nie są jednak jedynym zagrożeniem dla niczego nieświadomej grupki młodych ludzi. By przeżyć będą musieli walczyć na śmierć i życie. Gorący letni weekend zamienia się w ociekający krwią koszmar.

 • Salvo. Ocalony

  Samotny, pozbawiony uczuć, bezwzględny trzydziestolatek Salvo (Saleh Bakri - "Czas, który pozostał", "Przyjeżdża orkiestra") należy do sycylijskiej mafii. W akcie zemsty zakrada się do domu innego mafiosa, który zorganizował na niego nieudany zamach. Przez przypadek spotyka tam jego siostrę Ritę - piękną, niewidomą dziewczynę, która mimowolnie jest świadkiem, jak Salvo zabija jej brata. Gdy ten, z niewiadomych dla siebie przyczyn, decyduje się ją porwać, w ich życiu zaczyna dziać się coś...

 • Flamenco, Flamenco

  Carlos Saura odkrywa w kolejnej części swojej muzycznej podróży tajemniczy świat kultury flamenco. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów.