• Informacje na temat:

  casting aktorski

Artykuły na temat: casting aktorski
 • Aktorskie odkrycia roku

  Dwie Francuzki, Belgijka, Australijka i Kenijka urodzona w Meksyku. Te dziewczyny okazały się w mijającym roku największymi aktorskimi odkryciami!

 • George Clooney: Aktorski fenomen

  ...raz postanowił spróbować swoich sił w serialach. Poszedł na casting do startującego właśnie "Ostrego dyżuru" i, ku własnemu zaskoczeniu, dostał w nim rolę pediatry, Douga Rossa. Grając przystojnego(...) kobiety, a jednocześnie pokazał całą gamę swoich aktorskich możliwości, także wokalnych. Później jeszcze kilkukrotnie spotykał się z Coenami na planie, grając w ich "Okrucieństwie nie do przyjęcia...

 • Natalia Siwiec o castingach do filmów Tarantino

  Natalia Siwiec spełnia marzenie o karierze aktorskiej. Ostatnio zagrała w sztuce "O co biega?", gdzie wcieliła się w rolę gosposi. Modelka twierdzi, że połknęła bakcyla teatru, ale nie rezygnuje z marzeń o filmie, zwłaszcza o roli u Quentina Tarantino. Koleżanka znalazła jej nawet terminy castingów organizowanych przez amerykańskiego reżysera.

 • "Miasto44": Kolejny casting

  ...12 stycznia odbędzie się kolejny casting do filmu "Miasto44" w reżyserii Jana Komasy. Młodzi mieszkańcy Lublina mają szansę na wzięcie udziału w jednym z najgłośniejszych projektów filmowych ostatnich lat. To właśnie tu odbędzie się kolejny casting do filmu "Miasto44" opowiadającego o Powstaniu Warszawskim.

 • Startują castingi do nowego show Polsatu

  Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Ruszają właśnie castingi do nowego programu, przez prasę zagraniczną okrzykniętego jednym z najbardziej oczekiwanych telewizyjnych show na świecie. Ta produkcja udowadnia, że piękno nie ma rozmiaru i daje przepustkę do kariery w modelingu kobietom o pełnych kształtach.

 • Maja Wampuszyc: Cioteczna siostra aktorskiej rodziny Michaliców

  Maja Wampuszyc, amerykańska aktorka polskiego pochodzenia, znana z występów na Broadwayu i ról w filmach wybitnych reżyserów, prowadzi zajęcia z seniorami z Greenpointu. Cioteczna siostra aktorskiej rodziny Michaliców, mówi, że ważne jest, aby seniorzy mogli opowiedzieć własne historie.

 • Beata Fido: Aktorski debiut zaliczyła w USA

  Ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie. Jej mentorem był Jerzy Trela. Zadebiutowała w USA, gdzie otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki teatralnej. Zagrała główną rolę w filmie "Smoleńsk". Jej najsurowszym recenzentem jest syn - mówi Beata Fido.

 • Michalina Łabacz: Aktorski debiut w "Wołyniu"

  Od 7 października - rezerwacja biletów już ruszyła - na ekranach oglądać będziemy "Wołyń", w reżyserii Wojtka Smarzowskiego ("Dom zły", "Drogówka", "Pod Mocnym Aniołem"), film poświęcony przemilczanej do tej pory kwestii zbrodni wołyńskiej. Do kluczowej roli Zosi poszukiwano odtwórczyni podczas castingów, które trwały prawie rok. Studentkę warszawskiej Akademii Teatralnej, urodzoną w 1992 roku...

 • Wrocławski casting dla Greenaway'a

  Z ponad 200 osób które uczestniczyły w castingach, na spotkanie z reżyserem wybrano 50. Peter Greenaway osobiście zadecyduje, które z nich przez następne dwa tygodnie pojawią się na planie zdjęciowym "Straży Nocnej". W spotkaniu z reżyserem wzięli udział zarówno studenci wrocławskiej szkoły aktorskiej jak i statyści. Każdy miał szansę porozmawiać z reżyserem i zaprezentować się od jak najlepszej...

 • Michał Milowicz: Nie każdy aktor musi kończyć szkołę aktorską

  ...utalentowani, kwestia castingów - mówi Michał Milowicz. Aktor nie zgadza się również z dość powszechną opinią, że gra w serialu telewizyjnym jest ujmą dla zawodowego artysty. Rozumie, że(...) chwilę wchodzę w szósty, ale nie mam z tym problemu. Nie chodziłem na castingi, miałem bardzo dużo innej pracy, ale myślę, że pora też trochę się pokazać - mówi Michał Milowicz.

Zdjęcia na temat: casting aktorski
Wideo na temat: casting aktorski
 • Natalia Siwiec marzy o roli u Tarantino

  Natalia Siwiec spełnia marzenie o karierze aktorskiej. Ostatnio zagrała w sztuce „O co biega?”, gdzie wcieliła się w rolę gosposi. Modelka twierdzi, że połknęła bakcyla teatru, ale nie rezygnuje z marzeń o filmie, zwłaszcza o roli u Quentina Tarantino. Koleżanka znalazła jej nawet terminy castingów organizowanych przez amerykańskiego reżysera.

 • Natalia Siwiec chce zagrać u Tarantino!

  Natalia Siwiec spełnia marzenie o karierze aktorskiej. Ostatnio zagrała w sztuce „O co biega?”, gdzie wcieliła się w rolę gosposi. Modelka twierdzi, że połknęła bakcyla teatru, ale nie rezygnuje z marzeń o filmie, zwłaszcza o roli u Quentina Tarantino. Koleżanka znalazła jej nawet terminy castingów organizowanych przez amerykańskiego reżysera. – Nie wiedziałam, czy dam radę, czy się nauczę

 • "Klan": Aktorstwo to było jej pragnienie

  umiejętności sceniczne, kilka lat temu Edyta Herbuś wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie brała lekcje aktorstwa i chodziła na castingi. Teraz, jak sama przyznaje, z każdą rolą czuje się bardziej