• Informacje na temat:

  casting do must be the music 2013

Artykuły na temat: casting do must be the music 2013
 • "Must Be The Music": Kto wygra 10. edycję programu?

  Tradycyjnie przed finałem “Must Be The Music" bawimy się w typowanie, kto wygra muzyczny program Polsatu.

 • Wygrał "Must Be The Music 9". Kim jest Marcin Patrzałek?

  To jednak spore zaskoczenie - po raz drugi z rzędu telewizyjny show "Must Be The Music" wygrał instrumentalista, a nie wokalista! Kim jest 14-letni wirtuoz gitary Marcin Patrzałek?

 • Besides: Kim są zwycięzcy ósmej edycji "Must Be The Music"?

  ..."Dziękujemy!!!!! :)" - napisali na Facebooku do swoich fanów (liczba rośnie lawinowo - przybyło ponad 3 tysiące) po wygranej w ósmej edycji "Must Be The Music" muzycy grupy Besides. Instrumentalny, postrockowy kwartet odniósł zasłużone, choć niespodziewane zwycięstwo w muzycznym show Polsatu.

 • "Must Be The Music": Kto wygra dziewiątą edycję show Polsatu?

  Tekściory.pl! Marcin Patrzałek - szanse na zwycięstwo: duże Dla 14-letniego obecnie gitarzysty z Kielc to już drugie podejście do "Must Be The Music". W piątej edycji (2013 r.) błysnął(...)W finale dziewiątej edycji "Must Be The Music" (niedziela, 24 maja) dominuje młodzież, dając mocny argument producentom show, którzy podkreślają, że pomagają w starcie do wielkiej kariery. Na...

 • Black Ball Suzi z "Must Be The Music": Emocjonalnie nadwrażliwi (teledysk "Upadek")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Upadek" grupy Black Ball Suzi, która rozgrzała jurorów i publiczność podczas castingowego występu w trwającej obecnie edycji "Must Be The Music".

 • "Must Be The Music": Conrado Yanez i Jackpot w finale

  Zapendowska żartem zaprosiła jeszcze nienarodzoną córkę Jony do "tysięcznej" edycji "Must Be The Music" (aktualnie rozpoczęły się castingi do 11. odsłony). W kolejnym zespole na scenie też pojawiła się(...)Pierwszy półfinał jubileuszowej, dziesiątej edycji "Must Be The Music" otworzyli występujący gościnnie hiphopowcy z Najlepszego Przekazu W Mieście ("Zawsze do celu"), którzy w trzeciej odsłonie...

 • Bezlitosna Kora na planie "Must Be The Music 7" (wideo)

  ..."Co tu dużo mówić, jedna wielka beznadzieja, nie masz szans" - to jedna z opinii Kory z planu castingów "Must Be The Music 7". Muzyczne show Polsatu startuje w niedzielę (2 marca).

 • Tu nie ma faworytów!

  To już piąty finał "Must be the music". A w nim soliści, duety i zespoły. I wszyscy, jak mówią prowadzący, gotowi do kariery!

 • Kasia Moś zapowiada debiutancki album (teledysk "Zatracam się")

  Finalistka trzeciej edycji "Must Be The Music", pochodząca z Bytomia wokalistka Kasia Moś na naszych stronach prezentuje premierowo teledysk "Zatracam się".

 • LemON błaga o pomoc

  Dobra passa zwycięzców trzeciej edycji programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" trwa. Informacje o nominacji do Fryderyka zbiegły się ze zdobyciem statusu złotej płyty i premierą teledysku do najnowszego singla.