• Informacje na temat:

  casting do pierwszej miłości zdjecia

Artykuły na temat: casting do pierwszej miłości zdjecia
 • Seks w "Sanatorium miłości". Ludzi zatkało!

  W pierwszym odcinku "Sanatorium miłości" prawdziwe show zrobiła emerytka z Białegostoku. Wiesia już na samym początku nie omieszkała rzucić aluzji dotyczących seksu...

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • "Pierwsza miłość": Joanna Opozda zagra słynną Bardotkę!

  Joanna Opozda, czyli Jowita z "Pierwszej miłości", poinformowała fanów, że właśnie rozpoczęła pracę na planie nowego filmu Lecha Majewskiego, w którym wcieli się w legendę europejskiego kina, Brigitte Bardot. - Moje zdjęcia próbne zostały osobiście zaakceptowane przez samą BB - napisała na swym profilu w mediach społecznościowych.

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • "Ally McBeal": Rodzina na pierwszym miejscu

  ...agentki oraz samego Kelley’ego poleciała do Los Angeles, by wziąć udział w castingach do roli Ally McBeal. Zrobiła wrażenie i dostała główną rolę. Zdecydowała się porzucić Nowy Jork i zamienić go na(...). Wkrótce, na rozdaniu Złotych Globów poznała hollywoodzkiego gwiazdora Harrisona Forda. - Nie był to przykład miłości od pierwszego wejrzenia, ale od tego momentu zaczęliśmy się spotykać - zdradziła...

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

 • "Blondynka": W nowej serii będzie bardzo dużo miłości

  Czy Sylwia (Joanna Moro) i Kris (Mariusz Ostrowski) będą razem? Jaką rolę w życiu mieszkańców Majaków odegra piękna masażystka Oksana (Olga Sumska)? Czy Jasiunia (Izabela Dąbrowska) odważy się wyznać doktorowi Fusowi (Krzysztof Gosztyła), co do niego czuje? - W 3. serii "Blondynki" będzie bardzo dużo... miłości - zdradza reżyser Mirosław Gronowski.

 • Zofia Wichłacz: Najmłodsza laureatka

  Odbierając statuetkę na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, Zofia Wichłacz została najmłodszą aktorką w historii imprezy, wyróżnioną nagrodą za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą.

 • Danuta Stenka i Artur Żmijewski: Tylko oni mogli tak zagrać opowieść o miłości!

  ...z powodu swojego dramatycznego, a nie komediowego repertuaru. Zaproszono ją na casting jako jedną z ostatnich. - Usłyszałam, że nie kwalifikuję się z powodu braku ciepła - wspominała Danuta, która na(...) także dalekie były od komedii ("Cudze szczęście", "Chopin. Pragnienie miłości", "Boża podszewka", "Ekstradycja"). W komediowy talent aktorki wierzył za to jej mąż Janusz Grzelak. Poznali się 27 lat...

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

Zdjęcia na temat: casting do pierwszej miłości zdjecia