• Informacje na temat:

  casting do pierwszej miłości zdjecia

Artykuły na temat: casting do pierwszej miłości zdjecia
 • "Sanatorium miłości": Trwa casting do trzeciej edycji programu TVP

  Trwa casting do trzeciego sezonu "Sanatorium miłości", którego bohaterami są seniorzy, pragnący odmienić swoje życie. TVP przedłużyła składanie zgłoszeń aż o trzy tygodnie. Czyżby nie było chętnych? Program prowadzi Marta Manowska, a nowych bohaterów produkcji TVP poznamy na początku 2021 roku.

 • "Sanatorium miłości": Co w drugim odcinku show TVP?

  Przed nami emisja drugiego odcinka programu "Sanatorium miłości". Tydzień temu widzowie mogli zapoznać się z dwunastką kuracjuszy.

 • "Sanatorium miłości": Będzie drugi sezon!

  Program "Sanatorium miłości" doczeka się drugiego sezonu. Na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku pojawiła się informacja, że już można wysyłać zgłoszenia!

 • Katarzyna Montgomery: O miłości trzeba mówić

  ..."The Story of My Life. Historia naszego życia", program, w którym znane pary opowiadają o miłości i przechodzą metamorfozy, wraca na antenę. "Ktoś, kto ogląda nas w piątek wieczorem może ogrzać się przy uczuciu innych par" - zachęca gospodyni show, Katarzyna Montgomery.

 • Sabina z "Pierwszej miłości" zaprasza na ślub

  Sabina (Urszula Dębska) z "Pierwszej miłości" zaprosiła fanów serialu na swój serialowy ślub z Igorem (Rafał Mohr).

 • "Rolnik szuka żony": Adrian na romantycznym zdjęciu z Iloną. Będzie ślub?

  ...trzeba żadnych opisów. Prawdziwa wzajemna miłość, wszystkiego dobrego kochani", "Tyle szczęścia i miłości na jednym zdjęciu", "Opis zbędny, wszystko widać", "Oby był kolejny ślub w rolniku" - piszą internauci. Adrian i Ilona to jedyna para, której udało się znaleźć miłość w szóstej edycji programu. Jak będzie z kolejnymi bohaterami? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że casting do siódmej...

 • "Miasto 44": O młodości, walce i miłości

  ..."Miasto 44" nie będzie filmem o polityce, ani dokumentem o przebiegu Powstania Warszawskiego. Będzie filmem o młodości, walce i miłości.

 • "Miasto 44": Są pierwsze plakaty!

  Nowy obraz Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju "Sala samobójców", to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o młodości, miłości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca(...) zainscenizowania zniszczonego miasta użyły 5 000 ton gruzu. Obsada została wybrana w serii ogólnopolskich castingów, w których wzięło udział ponad 7 000 osób. Specjalny pokaz "Miasta 44" odbędzie się na...

 • Bartłomiej Ignaciuk: Oni byli najlepsi

  Aleksandra Domańska i Grzegorz Damięcki to świeże aktorskie twarze w branży filmowej. W "Podatku od miłości" oboje zagrali swoje pierwsze główne role. "Po prostu byli najlepsi na castingu" - reżyser Bartłomiej Ignaciuk wyjaśnia, dlaczego zaangażował właśnie tę parę.

 • ​Marcin Dorociński: Mały element większej całości

  Tuż przed rozpoczęciem rozmowy na planie nowego filmu Kingi Dębskiej do Marcina Dorocińskiego podbiega jego ekranowa partnerka - suczka o imieniu Kotlet. Pies wariuje ze szczęścia, skacze i liże aktora po rękach, a ten uśmiecha się i odpowiada mu pieszczotami. - Nie ma w niej nawet cienia agresji - mówi z zachwytem. Podczas zdjęć do "Boskiego planu" gwiazdor "Paktu" opowiadał nie tylko o miłości...

Zdjęcia na temat: casting do pierwszej miłości zdjecia