• Informacje na temat:

  casting do serialu

Artykuły na temat: casting do serialu
 • Jennifer Aniston i jej pierwszy casting

  Jimmy Kimmel zaprosił ostatnio do swojego programu Jennifer Aniston. Aktorka przyznała, że na swój pierwszy casting w życiu poszła wbrew woli ojca i... przegrała go z aktorką polskiego pochodzenia.

 • Lucy Hale: Casting do "Pięćdziesięciu twarzy Greya" był koszmarem

  Znana głównie z serialu "Słodkie kłamstewka" Lucy Hale przed laty ubiegała się o rolę w "Pięćdziesięciu twarzach Greya". Teraz opowiedziała o tym, jak wyglądały przesłuchania kandydatów do głównych ról w tym filmie, które - jak mówi - były dla niej przeżyciem traumatycznym. "Byłam potwornie przerażona" - wyznaje gwiazda.

 • Jude Law przegrał kiedyś casting z Piotrem Adamczykiem

  Najpierw Jude Law brylował w "Młodym papieżu", niebawem zobaczymy go w kontynuacji tego serialu Paolo Sorrentino. Teraz aktor przypomniał, że przed laty starał się o główną rolę w filmie biograficznym o Janie Pawle II. Przegrał jednak z Piotrem Adamczykiem.

 • Trwają przygotowania do serialu "Loki"

  ...swoich kanałach społecznościowych. Wcześniej, bo w listopadzie, Tom podzielił się radosną wiadomością o występie w serialu platformy Disney+ w popularnym programie Jimmy'ego Fallona. "To wspaniałe. Nigdy nie mógłbym się tego spodziewać. Kiedy dziesięć lat temu brałem udział w przesłuchaniach do roli w pierwszym 'Thorze', myślałem, że to casting do filmu. Do interesującej roli w interesującym...

 • Joanna Jabłczyńska: Nie chodzę na castingi

  Choć znana z serialu "Na Wspólnej" Joanna Jabłczyńska nie chodzi na castingi, przyznaje, że gdyby dostała propozycję ambitnej roli, chętnie by się jej podjęła. "Lubię wyzwania, dlatego trudnej roli bym nie odmówiła" - przekonuje aktorka.

 • Wygrała casting do roli w "Baby blues"

  Casting do nowego filmu Katarzyny Rosłaniec "Baby Blues", zorganizowany został przez firmę Zentropa Poland przy wsparciu medialnym MTV i Viva Polska. Odtwórczyni głównej roli w filmie została wyłoniona spośród 6 tysięcy kandydatek, które zgłosiły się na casting. Komisja castingowa, w skład której weszła m.in. sama reżyserka Katarzyna Rosłaniec, zdecydowała się powierzyć główną rolę 17-letniej...

 • Kożuchowska w nowym serialu

  Małgorzata Kożuchowska zagra w serialu "Rodzinka.pl". Aktorka wygrała casting do głównej roli w nowej produkcji w reżyserii Patricka Yoki. Partnerować jej będzie Tomasz Karolak.

 • Kłótnia na planie serialu

  Po wielkiej kłótni na planie "Jednego gniewnego Charliego" Selma Blair, grająca pierwszoplanową postać - kochankę i terapeutkę Charliego, odeszła z serialu. Producenci postanowili czym prędzej wypełnić lukę w obsadzie i zatrudnili męża Megan Fox - Briana Austina Greena.

 • Dzięki wrodzonemu temperamentowi i osobowości Paulina Chruściel w cuglach wygrała casting do roli Irminy w serialu "Apetyt na miłość". W jednym z wywiadów aktorka opowiadała o swojej pracy i o tym, jaka jest jej bohaterka - zdrobniale zwana Iką.

 • Zagraj w serialu "Pierwsza Miłość"

  Jeśli jesteś dziewczyną możesz zagrać w serial u "Pierwsza Miłość". Producent popularnego serialu emitowanego w telewizji Polsat poszukuje dziewcząt do nowych ról w filmie.

Zdjęcia na temat: casting do serialu
Wideo na temat: casting do serialu
 • Castingi

  Przesłuchania do serialu rozpoczęły się 1997 roku. Na początku producenci musieli znaleźć odtwórczynie głównych ról.

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza odkrył Martę Wierzbicką

  Dla serialu Martę Wierzbicą odkrył Waldemar Obłoza, grający postać Romana. Aktor od lat pracuje z młodzieżą i poproszony przez casting „Na Wspólnej” o wypatrzenie kogoś do roli Oli. Tak właśnie Marta i kilka jej koleżanek trafiło na plan serialu. Co Waldemar Obłoza myśli o odejściu Marty z obsady?

 • Cezary Pazura kończy z pajacowaniem? "Czaruś we mnie umarł"

  udział w castingu. – To nie było tak, że wzięli Pazurę do serialu, musiałem wygrać casting. Przychodziłem, próbowałem z różnymi aktorkami, Edyta była jedną z aktorek, z którymi pozwolono mi spróbować(...)Cezary Pazura ma nadzieję na zakończenie złej passy w swojej karierze. Aktor otrzymał główną rolę w nowym serialu stacji TVN pt. „Aż po sufit”, będącym swobodną adaptacją australijskiego formatu

Dyskusje na temat: casting do serialu