• Informacje na temat:

  castingi taneczne

Artykuły na temat: castingi taneczne
 • "World of Dance. Polska": Startują castingi

  Już wkrótce na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje rewolucyjne, taneczne widowisko telewizyjne "World of Dance". Profesjonalni soliści, duety i zespoły, które chciałyby wziąć udział w tym spektakularnym show mogą się już zgłaszać na casting.

 • Startują castingi do nowego show Polsatu

  Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Ruszają właśnie castingi do nowego programu, przez prasę zagraniczną okrzykniętego jednym z najbardziej oczekiwanych telewizyjnych show na świecie. Ta produkcja udowadnia, że piękno nie ma rozmiaru i daje przepustkę do kariery w modelingu kobietom o pełnych kształtach.

 • Nowe taneczne show w tv!

  Jeszcze w lipcu ruszają castingi do nowego tanecznego show produkowanego przez TVN. Zwycięzca "'You can Dance- Po prostu tańcz!' w nagrodę dostanie stypendium na Broadway'u.

 • Powstaje polskie show taneczne

  Rozpoczynają się przygotowania do pierwszego polskiego show tanecznego. Kompozytorem muzyki jest Adam Sztaba (kierownik muzyczny wielu przedsięwzięć i produkcji, między innymi programu "Idol"), a choreografem - Jarosław Staniek, autor choreografii do musicali i widowisk, m.in.: "Hair", "Chicago", "Footloose", "Szachy", "West Side Story", "Kombinat".

 • "You Can Dance": Casting w Lublinie

  Różne techniki taneczne, nawet takie, których jeszcze nikt nie rozpowszechnił na świecie, będą miały swoją premierę w środę, 21 marca, w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • Druga edycja tanecznego show

  Za nami castingi do drugiej edycji tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance". Kto okazał się najlepszy?

 • Casting na kolejny "Taniec..."

  Choć stacja nie poinformowała jeszcze oficjalnie o swoich zamiarach, wszystko wskazuje na to, że przygotowuje się do kolejnego, jesiennego natarcia z tańcem. Pomimo, że program nie robi już takiej furory jak kiedyś, a widzowie wolą bardziej "Na wspólnej", niż taneczne show, każdy odcinek nadal ogląda co najmniej 3 miliony osób. Śpiewające show Polsatu "Jak oni śpiewają?" powoli dogania "Taniec...

 • "YCD": Dramatyczny finał castingów

  Dance". W Sydney chłopak rozwija swoje umiejętności taneczne i występuje w jednym z najbardziej popularnych seriali w Australii - "Dance Academy". Nieustannie myśli o powrocie do Polski. Czy jego pokaz...

 • Ruszają castingi do "You Can Dance"

  Wrocław, Kraków, Gdańsk, Białystok i Warszawa. Czy to początek czy koniec drogi na Broadway? 12 stycznia startują castingi do IV edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • "You Can Dance": Casting w Gdańsku

  ...długą dyskusję między Michałem Pirógiem a Agustinem Egurrolą. Po czyjej stronie stanęła Kinga Rusin? Wszystkie talenty taneczne oraz ich życiowe historie poznacie już 14 marca, w kolejnym odcinku...

Zdjęcia na temat: castingi taneczne
Wideo na temat: castingi taneczne
 • Łzy Michała Piróga w "You Can Dance"

  Dlaczego Michał Piróg opuści casting? Co go tak zdenerwowało? W najbliższym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zapadnie kontrowersyjna decyzja, która poróżni jurorów tanecznego show.

 • "Klan": Aktorstwo to było jej pragnienie

  umiejętności sceniczne, kilka lat temu Edyta Herbuś wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie brała lekcje aktorstwa i chodziła na castingi. Teraz, jak sama przyznaje, z każdą rolą czuje się bardziej