• Informacje na temat:

  cate blanchett

Artykuły na temat: cate blanchett
 • Nowe role Cate Blanchett

  Koniec pandemii COVID-19 wiązał się będzie dla Cate Blanchett z kilkoma nowymi wyzwaniami aktorskimi. Chcą ją bowiem zatrudnić dwaj reżyserzy, którzy pracują właśnie nad swoimi kolejnymiiprojektami filmowymi. Dwukrotna zdobywczyni Oscara ma też w planach występ w ekranizacji gry komputerowej "Borderlands".

 • Cate Blanchett: Kobieta z brodą

  Fanom ekranizacji kultowej prozy J.R.R. Tolkiena Cate Blanchett na zawsze kojarzyć się będzie z dostojną elfką Galadrielą. W udzielonym niedawno wywiadzie aktorka wyznała, że była blisko zagrania w filmie "Hobbit: Niezwykła podróż" kobiety krasnoluda. Co ciekawe, sama wyszła z tą propozycją, gdyż było to jej marzenie.

 • Cate Blanchett w serialu "Mrs. America"

  ..."Nie jestem przeciwniczką kobiet pracujących poza domem. Sprzeciwiam się jednak ruchowi wyzwolenia kobiet" - deklaruje główna bohaterka serialu "Mrs. America" Phyllis Schlafly, którą gra Cate Blanchett. W sieci opublikowano właśnie zwiastun tego serialu wyprodukowanego przez stację FX.

 • Cate Blanchett przewodniczącą jury festiwalu w Wenecji

  Australijska aktorka Cate Blanchett będzie przewodniczącą jury głównego konkursu o nagrodę Złotego Lwa na 77. festiwalu filmowym w Wenecji - ogłosiła w czwartek, 17 stycznia, jego dyrekcja. Decyzję podjął szef weneckiego Biennale Paolo Baratta na wniosek dyrektora artystycznego festiwalu Alberto Barbery, który nazwał Blanchett "ikoną współczesnego kina".

 • Cate Blanchett zagra postać z kultowej gry komputerowej

  Trwają prace nad przeniesieniem wydanej w 2009 roku gry komputerowej "Borderlands" na duży ekran. Wszystko wskazuje na to, że jedną z ról zagra laureatka dwóch Oscarów za role w filmach "Aviator" i "Blue Jasmine", Cate Blanchett.

 • "Mrs. America": Cate Blanchett walczy z feminizmem

  ..."Mrs. America" to serial z dwukrotną laureatką Nagrody Akademii Cate Blanchett w roli Phyllis Schlafly - konserwatywnej aktywistki, która walczyła z feminizmem drugiej fali. Premiera serialu odbędzie się w HBO GO w najbliższą sobotę, 18 kwietnia. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 1 maja.

 • Cate Blanchett: Zagra wszystko

  Niesamowita jest droga, jaką pokonała Cate Blanchett, żeby stać się jedną z najlepszych współczesnych aktorek. Laureatka dwóch Oscarów we wtorek, 14 maja, kończy 50 lat.

 • Cate Blanchett: Utalentowana statystka

  W tym tygodniu na ekrany polskich kin wchodzi nowy film z udziałem Cate Blanchett - komediodramat Richarda Linklatera "Gdzie jesteś, Bernadette". Z pewnością po raz kolejny udowodni w nim, że jest jedną z najwybitniejszych współczesnych aktorek.

 • Emma Nelson: Cate Blanchett mi matkowała

  Emma Nelson w najnowszym filmie Richarda Linklatera "Gdzie jesteś, Bernadette?" (w kinach od 16 sierpnia) debiutuje u boku samej Cate Blachett. Grają matkę i córkę - tytułową Bernadette i Bee. Starsza była wziętą architektką, ale karierę zamieniła na opiekę nad domem. Młodsza uczy się w liceum, ale od szkoły woli czas spędzony z matką. Ten oryginalny kobiecy duet idzie pod prąd obowiązującej...

 • Cate Blanchett: Rodzina trzyma ją w pionie

  Jedna z najlepszych współczesnych aktorek jeszcze bardziej niż ze swoich nagród - wśród których są dwa Oscary - dumna jest ze swoich dzieci. Cate Blanchett, mając czworo pociech, udowadnia, że wielka kariera nie wyklucza życia rodzinnego.

Zdjęcia na temat: cate blanchett
Wideo na temat: cate blanchett