• Informacje na temat:

  catherine zeta jones i jej mąż

Artykuły na temat: catherine zeta jones i jej mąż
 • Catherine Zeta-Jones: Aktorka po przejściach

  Catherine Zeta-Jones przebojem wdarła się w tym roku na ekrany polskich kin. W tej chwili wyświetlane są dwa filmy z udziałem aktorki, a czeka nas jeszcze jedna premiera. Życie gwiazdy to jednak nie tylko sława. Zeta-Jones dobrze zna smak porażki.

 • Trudne chwile Catherine Zeta-Jones

  Po czterech miesiącach ogromnego napięcia może wreszcie trochę odetchnąć. Jej mąż, Michael Douglas, zakończył właśnie chemioterapię i wszystko wskazuje na to, że są spore szanse na jego wyzdrowienie.

 • Jej mąż pokonał raka, a odznaczenie dostała ona

  Pochodząca z Walii znana aktorka Catherine Zeta-Jones została udekorowana przez księcia Karola Orderem Imperium Brytyjskiego. Odznaczenie to przyznała jej królowa Elżbieta II w ubiegłym roku.

 • Connery i Zeta Jones nie rozdają autografów

  Sir Sean Connery ( "Goldfinger" , "Szukając siebie" , "Indiana Jones i ostatnia krucjata") i Catherine Zeta Jones ( "Traffic" , "Ulubieńcy Ameryki" , "Maska Zorro") znaleźli się wśród hollywoodzkich gwiazd najmniej skłonnych do dawania autografów. Listę nieprzystępnych dla fanów sław, opracowało amerykańskie czasopismo Autograph Collector , w oparciu o opinie łowców autografów.

 • Zeta-Jones i Clooney na planie u Coenów

  Catherine Zeta-Jones ( "Traffic" , "Maska Zorro", "Ulubieńcy Ameryki" ) i George Clooney ( "Gniew oceanu" , serial "Ostry dyżur", "Złoto pustyni" ) wystąpią wspólnie w romantycznej komedii braci Coen. Zdjęcia do filmu, zatytułowanego "Intolerable Cruelty", rozpoczną się na wiosnę 2002 roku.

 • Kirk Douglas nie żyje

  ...5 lutego zmarł Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Trudne chwile ma za sobą?

  Ostatni rok to najtrudniejszy okres w życiu Catherine Zeta Jones. Po tym, jak jej mąż wygrał walkę z rakiem, ona zachorowała na depresję. I, podobnie jak Michael Douglas, nie ukrywała tego przed światem.

 • Aktorka przyznała, że ma kłopoty

  Najpierw Catherine Zeta-Jones przeżywała ciężką chorobę męża. Potem sama miała poważne problemy ze zdrowiem. W końcu jej życie wraca do normy.

 • Uczy męża całować... mężczyznę

  Walijska aktorka Catherine Zeta-Jones udziela mężowi, Michaelowi Douglasowi wskazówek dotyczących całowania... innego mężczyzny! Słynny gwiazdor Hollywood wciela się w nowym filmie w postać homoseksualnego śpiewaka Liberace.

 • Zorro powraca

  Informowaliśmy już o przygotowaniach do realizacji sequela przeboju "Maska Zorro" z 1998 roku. Na fotelu reżysera ponownie zasiądzie Martin Campbell ( "GoldenEye" , "Granice wytrzymałości" ), który już w ubiegłym roku zapowiedział, iż w kontynuacji znów zobaczymy Catherine Zeta-Jones w roli Eleny. Ostatnio producenci poinformowali, iż obok pięknej Walijki w filmie pojawi się jej mąż, Michael...