• Informacje na temat:

  catherine zeta jones zdjęcia

Artykuły na temat: catherine zeta jones zdjęcia
 • Nowa rola Catherine Zeta-Jones

  Catherine Zeta-Jones ("Maska Zorro", "Traffic" ) powróci na jakiś czas do Walii. W rodzinnych stronach zamierza bowiem zrealizować swój kolejny filmowy projekt. Wystąpi w nim w podwójnej roli - producentki i aktorki.

 • Catherine Zeta-Jones o Houdinim

  Catherine Zeta-Jones ( "Legenda Zorro" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) prowadzi rozmowy w sprawie wystąpienia w niezależnym filmie "Death Dafying Acts", opowiadającym o jednym z najsłynniejszych magików XX wieku - Harry'm Houdinim. W postać "Copperfielda początku wieku" wcieli się Guy Pierce ( "Memento" ).

 • Zeta-Jones samotną matką

  Catherine Zeta-Jones wystąpi w roli samotnej matki z Nowego Jorku w nowej komedii romantycznej w reżyserii Barta Freundlicha.

 • Zeta Jones na leczeniu psychiatrycznym

  Catherine Zeta Jones, zgłosiła się na leczenie psychiatryczne. Aktorka, która w ostatnich miesiącach wspierała męża, Michaela Douglasa, w walce z rakiem, cierpi na psychozę maniakalno-depresyjną.

 • Cruise zaśpiewa z Zetą Jones

  Catherine Zeta Jones wystąpi u boku Toma Cruise'a w musicalu Adama Shankmana zatytułowanym "Rock of Ages". Śpiewanie na ekranie to żadna nowość dla aktorki, która Oscara zdobyła za występ w musicalu "Chicago".

 • Zeta-Jones w "Red 2"

  Walijska aktorka, Catherine Zeta-Jones dołączyła do obsady filmu "Red 2". Gwiazda zagra w kontynuacji perypetii emerytowanych agentów specjalnych CIA u boku Bruce'a Willisa, Johna Malkovicha, Helen Mirren i Mary-Louise Parker.

 • Zeta-Jones i Douglas bez McTiernana

  Informowaliśmy niedawno o rozpoczęciu prac nad dramatem "Smoke And Mirrors", w którym główne role zagrają Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas. Reżyserem obrazu miał być John McTiernan. Okazuje się jednak, że autor takich przebojów, jak "Predator" , "Szklana pułapka", "13 wojownik", wycofał się z projektu.

 • Zeta-Jones debiutuje jako producent

  Catherine Zeta-Jones ( "Chicago" , "Traffic" ) przekonała młodego szkockiego aktora Gavina Hensona do wystąpienia w filmie "Coming Out", opowiadającym o lokalnej drużynie rugby. 23-letni aktor zagra samego siebie w filmie, który wyprodukuje gwiazda "Maski Zorro" - poinformował brytyjski "The Sun".

 • Reeves i Zeta-Jones u Lyne'a

  Keanu Reeves ( "Constantine" , "Matrix" ) i Catherine Zeta-Jones ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Maska Zorro" ) przygotowują się do filmu o Johnny'm Stompanato, kryminaliście zabitym przez nastoletnią córkę swojej przyjaciółki, aktorki Lany Turner ( "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" ).

 • Zeta-Jones i Zorro wracają!

  Reżyser Martin Campbell ("GoldenEye", "Vertical Limit") postanowił, iż w przygotowywanym właśnie sequelu swego słynnego filmu "Maska Zorro" z 1998 roku, ponownie wystąpi Catherine Zeta-Jones. Aktorka znów wcieli się w postać Eleny - rola ta zapoczątkowała jej oszałamiającą karierę w Hollywood.