• Informacje na temat:

  cee lo autor piosenek

Artykuły na temat: cee lo autor piosenek
 • Gwiazdorski duet

  Na gali rozdania nagród Grammy Gwyneth Paltrow zaśpiewała z Cee Lo Greenem!

 • "Glee": Rewolucyjne karaoke

  18 lutego polska wersja kanału Fox rozpocznie emisję niezwykle popularnego w USA muzycznego serialu "Glee". Równolegle w sprzedaży pojawi się u nas płyta z piosenkami, które można usłyszeć w odcinkach pierwszej serii. Z tej okazji nad fenomenem "Glee" warto się pochylić.

 • Keira Knightley już nie zaśpiewa

  Keira Knightley poprzysięgła już nigdy nie otworzyć ust przed kamerą. Nie oznacza to, że 28-latka zacznie występować w niemych produkcjach. Po udziale w filmie muzycznym "Can A Song Save Your Life" gwiazda po prostu ma dość... śpiewania na ekranie.

 • Carlos Santana: Czyste emocje

  Wirtuoz gitary, mistrz latynoskiego rocka, jedna z gwiazd legendarnego festiwalu Woodstock '69 Carlos Santana w czwartek (20 lipca) skończył 65 lat. Muzyk nie zamierza bynajmniej wybierać się na emeryturę.

Wideo na temat: cee lo autor piosenek
 • Gwyneth Paltrow na scenie

  Na wieczorze "muzycznych Oscarów" aktorka wykonała pamiętną piosenkę z serialu "Glee". W duecie wystąpiła z autorem utworu - Cee Lo Greenem. Piosenkę "Forget You" gwiazdy zaśpiewały z... Muppetami!

 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...