• Informacje na temat:

  cejrowski beata pawlikowska

Artykuły na temat: cejrowski beata pawlikowska
 • Beata Pawlikowska wychodzi za mąż i planuje... sto ślubów

  Beata Pawlikowska zdradziła swoje ślubne plany. Podróżniczka, która kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami radosną nowiną o zaręczynach, teraz zdradziła swoje ślubne plany. Okazuje się, że dziennikarka i jej ukochany - Amerykanin Danny Murdock już wkrótce staną na ślubnym kobiercu... i to nie raz! "Myślę, że weźmiemy nie jeden ślub, tylko 100 ślubów" - przyznaje Pawlikowska.

 • Wojciechowska czy Cejrowski?

  ..."Kobieta na krańcu świata" i "Boso przez świat" - dwa programy podróżnicze i dwa różne sposoby na życie. Czyli co łączy, a co dzieli Martynę Wojciechowską i Wojciecha Cejrowskiego?

 • Beata Pawlikowska: Uzależniona od ludzi i substancji

  Beata Pawlikowska, znana dziennikarka, pisarka i podróżniczka, uważa, że najważniejsze w życiu, abyśmy uświadomili sobie, jacy tak naprawdę jesteśmy. Bo to, co wiemy o sobie teraz, to najczęściej iluzja. Podróżniczka i pisarka czuje się szczęśliwa, choć w życiu musiała zmagać się z różnymi doświadczeniami.

 • W tak pięknych okolicznościach przyrody

  Wojciech Cejrowski, autor programu "Boso przez świat", który nie zniknie z telewizyjnej Dwójki, będzie miał sporą konkurencję. Kobiety-podróżniczki Swój nowy program, podróżnicze show, będzie miała, także w Dwójce, podróżniczka Beata Pawlikowska. Program przypomina nieco znane już z tej anteny "Podróże z żartem". Ciekawie zapowiada się też cykl "Kobieta na krańcu świata", w którym Martyna...

Zdjęcia na temat: cejrowski beata pawlikowska