• Informacje na temat:

  cejrowski wojciech

Artykuły na temat: cejrowski wojciech
 • Wojciech Cejrowski nie wrócił do TVP! "Obiecali"

  Wojciech Cejrowski - mimo obietnic ze strony TVP - nie wrócił do programu "Minęła 20" w TVP Info. "Obiecali" - napisał na swoim profilu na Facebooku dziennikarz i podróżnik.

 • Wojciech Cejrowski znowu w Trójce!

  Od lipca na antenie radiowej Trójki ponownie usłyszymy głos Wojciecha Cejrowskiego. Dziennikarz, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych wraca z programem "Audycja podzwrotnikowa".

 • Wojciech Cejrowski wraca

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się trzecia seria cyklu "Wojciech Cejrowski. Boso". W tej chwili podróżnik nagrywa dla stacji nowe odcinki.

 • Skargi na słowa Wojciecha Cejrowskiego w TVP Info

  Wojciech Cejrowski był 25 października gościem programu "Minęła 20" w TVP Info. Po jego wypowiedziach do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło prawie 500 skarg. Co mówił kontrowersyjny dziennikarz i podróżnik?

 • Wojciech Cejrowski: To jego koniec w TVP?

  TVP zawiesiło współpracę z Wojciechem Cejrowskim. Dziennikarz uważa, że stało się to nie z powodu spalenia przez niego podczas wywiadu w TVP Info flagi Unii Europejskiej, tylko krytycznych słów o Jarosławie Kaczyńskim ws. przepisów o aborcji.

 • Wojciech Cejrowski homofobem?

  Kampania Przeciw Homofobii wystosowała list do Piotra Waltera, prezesa telewizji TVN, z prośbą o zaprzestanie współpracy z Wojciechem Cejrowskim, który publicznie obraża środowiska homoseksualne.

 • Cejrowski wraca!

  Wybory do europarlamentu zakończone, Telewizja Polska zgodnie z obietnicą postanowiła wznowić emisję programu "Wojciech Cejrowski - boso przez świat". Nie wiadomo, czy popularny dziennikarz i podróżnik na dobre powróci także do radio wej Trójki.

 • Wojciech Cejrowski w "Tańcu z gwiazdami"?!

  Wojciech Cejrowski przyznaje, że jego umiejętności taneczne pozostawiają wiele do życzenia, lecz mimo to chciałby wystąpić w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

 • Wojciechowska czy Cejrowski?

  ..."Kobieta na krańcu świata" i "Boso przez świat" - dwa programy podróżnicze i dwa różne sposoby na życie. Czyli co łączy, a co dzieli Martynę Wojciechowską i Wojciecha Cejrowskiego?

 • Wojciech Cejrowski: Zdarzają się różne sytuacje

  Wojciech Cejrowski uwielbia jeździć po świecie i przyglądać się plemionom, których obyczaje wielu z nas mogłyby zadziwić. Swoje spostrzeżenia z tych wypraw prezentuje później w swoich programach. Podróżnik wyznaje jednak, że z powodu poglądów politycznych jego projekty były wielokrotnie zdejmowane z anteny.

Zdjęcia na temat: cejrowski wojciech
Wideo na temat: cejrowski wojciech
 • Wojciech Cejrowski chce do "Tańca z gwiazdami"

  Wojciech Cejrowski przyznaje, że jego umiejętności taneczne pozostawiają wiele do życzenia, lecz mimo to chciałby wystąpić w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Stacja TVN zapraszała go wielokrotnie, ale za każdym odmawiał, bo program emitowany był na żywo w niedzielę, a on trzyma się zasady, że tego dnia nie pracuje. Propozycji od telewizji Polsat, która przejęła format

 • Nergal o spotkaniu z ks. Bonieckim

  Panowie spotkali się w drodze na Targi Książki w Krakowie. Niestety, nie wszystkim się to spodobało - Wojciech Cejrowski ostro skrytykował duchownego: "Natychmiast jego przełożony powinien obłożyć go ekskomuniką" - stwierdził. Co na to sam Nergal?

Dyskusje na temat: cejrowski wojciech