• Informacje na temat:

  cele społeczne

Artykuły na temat: cele społeczne
 • ​Gwiazdy zaangażowane w akcje społeczne

  Telewizyjne gwiazdy cieszą się ogromną popularnością. Najwierniejsi fani chętnie naśladują swoich idoli, kupują polecane przez nich produkty, oglądają ich ulubione filmy, czytają podobne książki. Celebryci doskonale zdają sobie sprawę z siły jaką daje sława. Niektórzy wykorzystują ją w słusznym celu.

 • "Odchudzanie na śniadanie": Kampania społeczna TVP2

  14 stycznia w TVP2 ruszyła kampania społeczna "Odchudzanie na śniadanie". Akcja jest efektem współpracy eksperta do spraw żywienia i trenera Konrada Gacy oraz programu "Pytanie na śniadanie".

 • Tim Cook przekaże swój majątek na cele charytatywne!

  Większość osób znanych chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Często włączają się w kampanie społeczne lub organizują pomoc potrzebującym na własną rękę. Światowe media rozpisują się teraz o pięknym geście Tima Cooka, szefa firmy Apple. Magazyn biznesowy "Fortune" poinformował, że Cook zamierza przekazać większość swojego majątku, wartego ponad 120 milionów dolarów, na cele...

 • Joanna L. usłyszała wyrok za jazdę po pijanemu

  Pięć miesięcy prac społecznych, dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów i 7 tysięcy złotych grzywny - taki wyrok usłyszała aktorka Joanna L., która na początku września spowodowała pod wpływem alkoholu kolizję. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Zaproponowała później dobrowolne poddanie się karze, a sąd przychylił się do tego wniosku. Dzisiaj aktorka nie pojawiła się w sądzie.

 • Doda nie poniesie kary za pobicie Szulim? "Nasz cel to całkowite uniewinnienie!"

  Doda (32 l.) za pobicie Agnieszki Szulim (37 l.) skazana została na prace społeczne. Adwokat skandalistki zapowiada jednak apelację!

 • "Prison Match": Nowy dokument Janusza Mrozowskiego

  Po raz pierwszy na świecie, dwie więzienne drużyny piłkarskie, polska i włoska, każda złożona z sześciu więźniów i pięciu strażników, odegrają mecz w barwach narodowych. Aby wygrać, będą musieli rozwinąć ducha zespołu, pokonując uprzedzenia i znajdując wspólny język. O tym niezwykłym wydarzeniu opowie długometrażowy film dokumentalny Janusza Mrozowskiego. Ze swoja kamerą towarzyszyć on będzie obu drużynom - od zamkniętych i ciasnych cel więziennych, aż do otwartego stadionu pod rzymskim niebem.

 • Doda (32 l.) wybrała się z przyjaciółką na spacer po jednym z centrów handlowych. Skandalistka zaliczyła darmowy makijaż, stoisko z miodami i toaletę, w której zmieniła kreację. To trudne chwile dla Rabczewskiej - sąd właśnie skazał ją na pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania charytatywnej pracy na cele społeczne przez 40 godzin w miesiącu za pobicie dziennikarki Agnieszki...

 • Sprawa Joanny L.: Prokuratorzy zgodzili się na dobrowolne poddanie się karze

  Do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie aktorki Joanny L., która 1 września spowodowała kolizję, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

 • Jacek Rozenek założył fundację

  Jacek Rozenek (47 l.) założył fundację, której celem jest promowanie... historii i sztuki.

 • "Szkoła Babel": Rasizm, ksenofobia i strach przed innością

  Pochodzą z Senegalu, Irlandii, Brazylii, Maroka, Chin... Mają pomiędzy 11 a 15 lat i właśnie przybyli do Francji. Przez rok będą wspólnie uczęszczać do tej samej klasy adaptacyjnej w jednej z paryskich szkół. Na ekrany polskich kin wchodzi niezwykły dokument "Szkoła Babel".

Zdjęcia na temat: cele społeczne
Wideo na temat: cele społeczne
 • Maciej Stuhr: Nie oglądam „Wiadomości”. To jest obecnie główny program hejterski w Polsce

  Aktor za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem Macieja Stuhra Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych. Właśnie dlatego otwarcie ją krytykuje, nie ogląda jej i nie chce w żaden sposób być z nią kojarzony. Według niego dziennikarze związani ze stacjami TVP1 i TVP2 angażują się w działania władzy, ponieważ boją się utraty pracy.

 • Ewa Kasprzyk namawia do seksu po 50.

  Aktorka w kampanii Manifest 5.0, której celem jest zachęcanie Polaków do wykonywania testów w kierunku HIV. Akcja skierowana jest przede wszystkim do osób po 50. roku życia, którym ma uświadomić, że HIV może dotknąć każdego, niezależnie od jego wieku, płci i statusu społecznego.

Dyskusje na temat: cele społeczne
 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Są prywatne opiekunki, opieka społeczna od nadzoru, pielęgniarki środowiskowe... I są zachłanne hieny, same siebie mianujące rodziną. Czy przeznaczą jej kasę na cele społeczne, jeśli już uda im się ją zamknąć?

 • Re: Gwiazdy, które nie mają matury

  Ale on "tymy ręcamy komunizm obalał" a jak został prezydentem to "pieniądze na książki ud/upił na cele społeczne". To jest cytat z sali sądowej!

 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  powinniśmy całkowicie się rozbroić i nawet policję i pozostałe uzbrojone służby rozbroić i w ten sposób Polska powinna stać się krajem wolnym od wszelakiej bronii, a uzyskane pieniądze ze sprzedaży broni przeznaczyć na cele społeczne :-)

 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr poradzi sobie bez aktorstwa! Odchodzi z zawodu?

  Z nagrań tamtych sprzed lat i tych najnowszych wynika też, że PO będzie wyprzedawało dobra narodowe, aby podbić zasoby milionerów, bo przecież ze społeczeństwem się nie podzieli w żaden sposób. Przecież z ironicznym uśmiechem Tusk i jego minister finansów twierdzili, że nie ma ani grosza na społeczne cele (nie piszę tylko o 500+). " Pokażcie mi gdzie są te pieniądze, a ja wam dam" - grzmiał