• Informacje na temat:

  cele społeczne

Artykuły na temat: cele społeczne
 • Samusionek o gwiazdach w kampaniach społecznych

  Anna Samusionek uważa, że gwiazdy powinny się angażować w kampanie społeczne i akcje dobroczynne. Jej zdaniem znanym i lubianym osobom łatwiej jest nakłonić odbiorców do działania, np. przełamania wstydu przed samobadaniem piersi. Ona sama zachęca do tego wszystkie Polki.

 • "Okiem Ohme": "Rozbrajamy społeczne stereotypy"

  Pewnym wyróżnikiem tej produkcji ma być to, że prowadząca to psycholog, który stara się wytłumaczyć i zrozumieć ludzkie słabości, marzenia i zachowania. "Rozbrajamy społeczne stereotypy, sprawdzamy(...) obserwacją różnych zachowań Polaków. Wyróżnikiem jest to, że to oko należy do... psychologa, który stara się wytłumaczyć i zrozumieć nasze słabości, marzenia i zachowania. Rozbrajamy społeczne stereotypy...

 • "Odchudzanie na śniadanie": Kampania społeczna TVP2

  14 stycznia w TVP2 ruszyła kampania społeczna "Odchudzanie na śniadanie". Akcja jest efektem współpracy eksperta do spraw żywienia i trenera Konrada Gacy oraz programu "Pytanie na śniadanie".

 • Dorota Wellman: 300 tys zł na cele charytatywne

  Dorota Wellman zapowiedziała, że honorarium za udział w kampanii reklamowej sieci supermarketów Lidl przekaże na cele charytatywne.

 • Maciej Stuhr: "Wiadomości" to obecnie główny program hejterski w Polsce

  ..., w którym aktor komentuje wulgarny gest posłanki Joanny Lichockiej, odbił się szerokim echem i zyskał duże poparcie społeczne. Stuhr zdecydował się opublikować kolejny. Tym razem na...

 • Zarzucono jej kłamstwa i manipulacje

  Telewizja TVN walczy w sądzie o swoje dobre imię. Stacja domaga się od "Naszego Dziennika" przeprosin oraz 200 tysięcy złotych na cele społeczne.

 • Macierewicz ma przeprosić TVN

  ..."z państwowej kasy dobrowolnie finansuje się TVN". TVN uznała to za naruszenie dóbr osobistych spółki i pozwała Macierewicza, żądając odwołania zarzutów i wpłaty 100 tys. zł na cele społeczne. Adwokaci TVN...

 • Maria Niklińska: Ważny jest zdrowy rozsądek

  Maria Niklińska stara się na co dzień żyć w sposób ekologiczny, chętnie też angażuje się w kampanie społeczne, których celem jest rozbudzenie w Polakach większej świadomości w zakresie ochrony przyrody.

 • "Dance Dance Dance": Komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych?

  ...niepełnosprawnością. Dodajmy, że zgodnie z zasadami programu, uczestnicy, którzy nie wygrają wesprą cele dobroczynne kwotą 10 tysięcy złotych. Kasia i Ania Stankiewicz odchodząc z "Dance Dance Dance" przekazały 10 tysięcy złotych na rzecz Powiślańskiej Fundacji Społecznej. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora przeznaczyli pieniądze na Fundację Zdążyć z Pomocą a bracia Rafał i Krzysiek...

 • #KiedyMyŻyjemy: Znasz tekst polskiego hymnu? Polscy celebryci w ważnej akcji

  Joanna Jędrzejczyk, Hirek Wrona, Pjus, Bilon, Kamil Stoch, Sebastian Fabijański i Antek Królikowski to tylko niektórzy celebryci, którzy włączyli się do nowej akcji społecznej pod hasłem #KiedyMyŻyjemy. Jej celem jest zwrócenie uwagi na błąd, który wielu Polaków popełnia przy śpiewaniu narodowego hymnu. Sportowcy i celebryci tłumaczą, jak poprawnie należy wymawiać słowa Mazurka Dąbrowskiego.

Zdjęcia na temat: cele społeczne
Wideo na temat: cele społeczne
 • Maciej Stuhr: "Wiadomości" to obecnie główny program hejterski w Polsce

  Maciej Stuhr za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem artysty, Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych.

 • Maciej Stuhr: Nie oglądam „Wiadomości”. To jest obecnie główny program hejterski w Polsce

  Aktor za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem Macieja Stuhra Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych. Właśnie dlatego otwarcie ją krytykuje, nie ogląda jej i nie chce w żaden sposób być z nią kojarzony. Według niego dziennikarze związani ze stacjami TVP1 i TVP2 angażują się w działania władzy, ponieważ boją się utraty pracy.

 • Ewa Kasprzyk namawia do seksu po 50.

  Aktorka w kampanii Manifest 5.0, której celem jest zachęcanie Polaków do wykonywania testów w kierunku HIV. Akcja skierowana jest przede wszystkim do osób po 50. roku życia, którym ma uświadomić, że HIV może dotknąć każdego, niezależnie od jego wieku, płci i statusu społecznego.

Dyskusje na temat: cele społeczne
 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Są prywatne opiekunki, opieka społeczna od nadzoru, pielęgniarki środowiskowe... I są zachłanne hieny, same siebie mianujące rodziną. Czy przeznaczą jej kasę na cele społeczne, jeśli już uda im się ją zamknąć?

 • Re: Gwiazdy, które nie mają matury

  Ale on "tymy ręcamy komunizm obalał" a jak został prezydentem to "pieniądze na książki ud/upił na cele społeczne". To jest cytat z sali sądowej!

 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  powinniśmy całkowicie się rozbroić i nawet policję i pozostałe uzbrojone służby rozbroić i w ten sposób Polska powinna stać się krajem wolnym od wszelakiej bronii, a uzyskane pieniądze ze sprzedaży broni przeznaczyć na cele społeczne :-)

 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr poradzi sobie bez aktorstwa! Odchodzi z zawodu?

  Z nagrań tamtych sprzed lat i tych najnowszych wynika też, że PO będzie wyprzedawało dobra narodowe, aby podbić zasoby milionerów, bo przecież ze społeczeństwem się nie podzieli w żaden sposób. Przecież z ironicznym uśmiechem Tusk i jego minister finansów twierdzili, że nie ma ani grosza na społeczne cele (nie piszę tylko o 500+). " Pokażcie mi gdzie są te pieniądze, a ja wam dam" - grzmiał