• Informacje na temat:

  celebryci imprezy pieniądze

Artykuły na temat: celebryci imprezy pieniądze
 • Tomasz Kammel sprzedaje swoje luksusowe auto. Cena zwala z nóg!

  Celebryci kochają luksus i drogie marki. Nic więc dziwnego, że także ich pojazdy robią wrażenie. Czasami kupują je za własne pieniądze, a częściej otrzymują w ramach współpracy i umów sponsorskich. Postanowiliśmy zajrzeć im do garażu i sprawdzić, czym jeżdżą.

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • Sława za wszelką cenę

  ...odc. 6Sława, wielkie pieniądze, eleganckie imprezy _ o takim świecie, a przede wszystkim o rozgłosiemarzy Bożena Bogusz. Już w dzieciństwie chciała zostać...

 • Duże pieniądze za 45 minut. Rihanna tam "była"

  Za swoją pracę gwiazdy otrzymują solidne wynagrodzenia, jednak otrzymują zapłatę również za to, co dla każdego jest przyjemnością.

 • Krzysztof Gojdź udzielił pierwszego dużego wywiadu! "Seks uprawiam dwa razy dziennie"

  ..., czyli sławę, pieniądze i powodzenie. Do tego setki ludzi pragnie się z nim zaprzyjaźnić. "Mogę być przykładem do naśladowania i motywacją dla młodych ludzi" - podkreśla w wywiadzie dla "Vivy(...) wymienia, że są to celebryckie imprezy i "seks, który uprawia przynajmniej dwa razy dziennie, bo uwalnia endorfiny i pomaga spalić kalorie". Na łamach pisma Gojdź zdradza również, że jest singlem...

 • Polski metal: Nieodkryty potencjał

  W popularnym serwisie internetowym "Metal Archives" jest aż 2277 polskich zespołów metalowych. 200-milionowa Brazylia czy 65-milionowa Francja w tej samej "Encyklopedii metalu" ma ich zaledwie o tysiąc więcej. Dlaczego zatem z tej chmary nadwiślańskich grup o uszy przeciętnego Kowalskiego, w najlepszym wypadku, obiła się tylko nazwa Behemoth?

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  Wiele gwiazd, zarówno tych polskich jak i zagranicznych, w 2015 roku powitało na świecie swoje potomstwo. Czasami wszystko odbywało się w wielkiej tajemnicy, ale także nierzadko niemalże w błysku fleszy i reflektorów. Niektórych narodziny dziecka bardzo zmieniły, a inni pozostali sobą. Jeżeli chodzi o wybór imion dla pociech, można zaobserwować pewien trend - celebryci chętnie wracają do korzeni...

 • Nowe twarze polskiego show-biznesu! Kto najwięcej namieszał?

  ...ubrania za pieniądze męża, a nie pożycza" oraz "nie bywa często na salonach". Nie zmienia to faktu, że jej luksusowe życie budzi coraz większą ciekawość. Mikołaj Roznerski ma spore zadatki na to, aby(...) nabrała wprawy w przedzieraniu się na imprezy. Ostatnio zaprzyjaźniła się też z Rafalalą, która być może zacznie ją zabierać na ścianki. Rafalala od dłuższego czasu próbowała zaistnieć w polskim...

 • Organizatorzy imprez nie chcą już płacić celebrytkom!

  Wygląda na to, że skończyła się właśnie dobra passa celebrytów, którzy zarabiali na wyjściach na imprezy i lansowaniu na ściankach. Co teraz poczną wszystkie słynne salonowe imprezowiczki?

 • Robert i Anna Lewandowscy: Kulisy ich luksusowych greckich wakacji!

  Archipelag Cyklady. Malownicza wyspa Mykonos. Urocze, małe miasteczka w greckim stylu, lazurowe wody Morza Egejskiego, niezawodna w sezonie aura, dekoracyjne „koronkowe” gołębniki i imprezy do białego rana – z tego słynie to miejsce. I jeszcze z jednych z najpiękniejszych w Grecji złotych plaż. Tak jakiś czas temu byczyli się państwo Lewandowscy!