• Informacje na temat:

  celebryci polscy

Artykuły na temat: celebryci polscy
 • Kwarantanna pokazuje, że polscy celebryci są oderwani od rzeczywistości

  Polskie gwiazdy, chcąc wykorzystać swoją popularność i zdolność oddziaływania na ludzi, chętnie wspierają akcję "Zostań w domu". A przy okazji radzą, co można robić w czasie izolacji. Proponują swoim fanom, by wykorzystały ten czas na sen, uprawianie ogrodu czy leżenie przed telewizorem. Tymi radami i towarzyszącymi im zdjęciami często irytują jednak swoich wielbicieli, którzy tłumaczą celebrytom, jak wygląda życie zwykłych Polaków. Trwająca kwarantanna ujawnia, że między gwiazdami a ich...

 • Najsympatyczniejsi polscy celebryci

  Najsympatyczniejszą parą polskiego show-biznesu jest Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Taką opinie na temat serialowej pary "Kasia i Tomek" wyraziło 61 proc. pytanych.

 • Doda zaatakowała polskich celebrytów

  Dorota Rabczewska, która debiutuje właśnie jako producentka filmowa, w ostatnim czasie wzbudza kontrowersje z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest film "Dziewczyny z Dubaju", do którego właśnie ruszyły zdjęcia, a drugim wypowiedzi artystki dotyczące teorii spiskowych. Teraz popularna Doda dorzuciła kolejny temat - pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd.

 • #KiedyMyŻyjemy: Znasz tekst polskiego hymnu? Polscy celebryci w ważnej akcji

  Joanna Jędrzejczyk, Hirek Wrona, Pjus, Bilon, Kamil Stoch, Sebastian Fabijański i Antek Królikowski to tylko niektórzy celebryci, którzy włączyli się do nowej akcji społecznej pod hasłem #KiedyMyŻyjemy. Jej celem jest zwrócenie uwagi na błąd, który wielu Polaków popełnia przy śpiewaniu narodowego hymnu. Sportowcy i celebryci tłumaczą, jak poprawnie należy wymawiać słowa Mazurka Dąbrowskiego.

 • Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  Eugeniusz Bodo zabierał swojego ogromnego doga do warszawskich kawiarni. Mike Tyson miał kilka tygrysów, potem zaczął hodować gołębie. Z kolei George Clooney przez 18 lat opiekował się świnką wietnamską. Które zwierzęta zdobywają serca gwiazd?

 • "Klinika urody gwiazd": Sekrety polskich celebrytów

  Czego wstydzi się Magdalena Różczka? Co starają się ukryć Dominika Zasiewska i Ewa Kasprzyk? W nowym programie TLC "Klinika urody gwiazd" widzowie zobaczą nie tylko ich zwierzenia, ale również zabiegi upiększające, którym zdecydowały się poddać.

 • "Nic się nie stało": Pierwszy zwiastun dokumentu o pedofilii w środowisku celebrytów

  Jacek Kurski zaprezentował zwiastun nowego dokumentu TVP. „Nic się nie stało” w reżyserii Sylwestra Latkowskiego opowie o pedofilii i hipokryzji w środowisku celebrytów.

 • Michał Milowicz: Aktor, nie celebryta

  ...dramatycznego. Nie po to wzbogacamy swój bagaż doświadczeń, żeby mówić o nas celebryci - wyznaje aktor agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Artysta podkreśla, że media nadużywają słowa "celebryta...

 • Matki celebrytów w nowym show TVN

  Matki celebrytów będą bohaterkami nowego show TVN. Program będzie polską wersją brytyjskiego formatu telewizyjnego "50 Ways to Kill Your Mammy". Kto wystąpi w tej produkcji?

 • Celebryta, czyli... kto?

  ...celebryci zawsze byli, oni się pojawili i nagle okazali się ważni i potrzebni ludziom, którzy ich oglądają - mówi dr Rafał Maciąg z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celebryta - produkt, marka, brand(...) "biznesie" korzystają media, które potrzebują ciągłej "stymulacji", bo ta ściąga im uwagę i generuje ruch. To wszystko zaś przekłada się na pieniądze. Celebryci są produktem trzech poważnych procesów...

Zdjęcia na temat: celebryci polscy
Wideo na temat: celebryci polscy
 • Karolina Korwin-Piotrowska o uzależnionych od sławy celebrytach

  Nadmierna aktywność w mediach społecznościowych i ekshibicjonizm psychiczny to zdaniem Karoliny Korwin-Piotrowskiej przejawy uzależnienia od sławy. Jej zdaniem wielu polskich celebrytów gotowych jest pokazać nawet bardzo intymne części swego życia, aby utrzymać zainteresowanie swoją osobą.

 • Kolejne rozstanie w polskim show-biznesie!

  Ten tydzień obfitował w niespodzianki wśród celebrytów! Dla jednych przyniósł dobre, a dla innych wręcz druzgocące wieści. Zobacz, co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu w polskim show-biznesie!

 • Ola Woźniak: W polskim show-biznesie prawie nie ma ludzi wartościowych!

  Ola Woźniak nie przyjaźni się z ludźmi z show-biznesu. Uważa, że w środowisku tym jest wiele mało wartościowych osób. Zalicza do nich celebrytów, których jedynym celem jest lansowanie się na imprezach. Sama stara się unikać bankietów, choć zdaje sobie sprawę z tego, że może to niekorzystnie odbijać się na jej karierze zawodowej.

Dyskusje na temat: celebryci polscy