• Informacje na temat:

  celebryci zęby

Artykuły na temat: celebryci zęby
 • Niepotrzebne wykształcenie, ani dobre pochodzenie. Mile widziany spryt, a cel osiągniesz w mig! Jak zostać celebrytą? Oto kilka wskazówek...

 • Bartek Jędrzejak: Każdy może być celebrytą

  Bartek Jędrzejak prognozuje, jaka będzie zima i czy na Boże Narodzenie sypnie śnieg. Sympatyczny pogodynek zdradza także, co lubi w swojej pracy i dlaczego unika "bywania".

 • Sukienki dla puszystych – w kreacjach celebrytów

  Nosisz sukienki w rozmiarze XXL i zastanawiasz się jakie fasony wybierać na różne okazje? W takich sytuacjach najlepszą inspiracją są oczywiście stroje gwiazd. Dowiedz się, jak ubierają się celebrytki nie tylko na gale, ale również na co dzień.

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Zuza Kołodziejczyk o "Top Model": Program serwuje sezonowych celebrytów

  Zuza Kołodziejczyk (25 l.), która wygrała pięć lat temu "Top Model", uważa, że program nie pomaga w karierze. Producentom show modelka nie szczędzi gorzkich słów!

 • Hanna Lis o swoich córkach

  Hanna Lis podkreśla, że jej córki nie lubią rozgłosu i nie chcą brylować na salonach. Dziennikarka, która sama również unika show-biznesowych imprez, ma nadzieję, że nastolatki jak najdłużej będą trzymać się z dala od próżnego świata celebrytów.

 • "Powiedz TAK!": Artysta, nie celebryta!

  - Do kariery podchodzę zdrowo. Tak zostałem wychowany – mówi 24-letni aktor, który, jak zapowiada, dopiero nabiera wiatru w żagle!

 • Nick Cave: Portret niezwykłego artysty

  - Wahałem się przed podjęciem decyzji o udziale w tym projekcie. Jestem w ogóle bardzo podejrzliwy jeśli chodzi o biografie i filmy o celebrytach - mówi Nick Cave. Już w najbliższy piątek, 31 października, na ekrany polskich kin wchodzi filmowy portret artysty, zatytułowany "20 000 dni na Ziemi".

 • Tygodnik "Wprost" wraca do sprawy dilera celebrytów! Ujawnia, jak ćpają gwiazdy!

  ...w notesie dilera znajduje się ponad 200 znanych nazwiska.  Na razie lista nie została opublikowana, ale za to tabloidy skrzętnie odnotowują, którzy celebryci pojawiają się w sądzie jako świadkowie(...) obecność wśród jego klientów byłego senatora PO, syna byłego premiera i byłego prezesa TK, bo to środowisko uchodzi za najbardziej konserwatywne" - wyznaje w tygodniku. Krysiak zdradził, że polscy celebryci...

 • Naga Alicia Keys w obronie pokoju

  Alicia Keys zaskakuje. Będąca w cięży piosenkarka umieściła na portalu społecznościowym swoje nagie zdjęcie z namalowanym symbolem pokoju na brzuchu. "Chcę dać swojemu dziecku lepszy świat" - wyjaśnia gwiazda.

Zdjęcia na temat: celebryci zęby
Wideo na temat: celebryci zęby
 • Krzysztof Gojdź nie nosi maseczek! "Nie mam nawyku, żeby dotykać twarz"

  Krzysztof Gojdź (47 l.) obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam, podobnie jak u nas, obowiązuje nakaz noszenia maseczek, ale zdecydowanie różni się od tego, jaki wydały polskie władze. Celebryta wyjaśnia, dlaczego według niego amerykańskie obostrzenia lepiej przystają do realiów pandemii koronawirusa. Do tej pory w Miami zanotowano ponad 6 tysięcy przypadków zakażenia. Mimo to nakaz zakrywania twarzy obowiązuje przede wszystkim w budynkach, na przykład w sklepach. Na ulicach maseczki...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Kinga Rusin: W "Agencie" zobaczymy, czy celebryci są w stanie przehandlować przyjaźń dla wygranej

  Kinga Rusin nie ma wątpliwości, że program "Agent" będzie ciekawym punktem wiosennej ramówki TVN. - Ten program pokaże ludzi znanych nie tylko w sytuacjach ekstremalnych, pokazuje, jak oni myślą, kombinują, kim są, co jest dla nich w życiu ważne. Czy przehandlują przyjaźń, żeby wygrać, ale z drugiej strony takie są reguły gry.

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

Dyskusje na temat: celebryci zęby
 • Re: Aktorstwo ma we krwi

  ". Kiedy go zobaczyłam, nie mogłam uwierzyć jak można było takiego sympatycznego, wesołego chłopaka zastąpić posępnym facetem, który cedzi przez zęby i ma martwe spojrzenie rekina ?! Dla mnie to zwykły(...) duże "A". Krawczyk może stanąć w szeregu z Mroczkami, Cichopek i Muchą... czyli pospolici celebryci znani z tego, że są znani.

 • Re: Aktorstwo ma we krwi

  ". Kiedy go zobaczyłam, nie mogłam uwierzyć jak można było takiego sympatycznego, wesołego chłopaka zastąpić posępnym facetem, który cedzi przez zęby i ma martwe spojrzenie rekina ?! Dla mnie to zwykły(...) duże "A". Krawczyk może stanąć w szeregu z Mroczkami, Cichopek i Muchą... czyli pospolici celebryci znani z tego, że są znani.