• Informacje na temat:

  celebrytka agnieszka

Artykuły na temat: celebrytka agnieszka
 • Agnieszka Woźniak-Starak załatwiła mężowi fuchę? Celebrytka odniosła się do plotek

  Niedawno plotkowano, że Agnieszka Woźniak-Starak (38 l.) mogła użyć swoich wpływów i załatwić mężowi pracę w TVN-ie. Celebrytka postanowiła odnieść się do tych rewelacji. Przekonywała, że to nie jest prawda i to prędzej Piotr "by jej coś załatwił".

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Celebrytka chciała dać Szulim łapówkę!

  Prezesowa Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak zdradziła, że parcie gwiazd, aby załapać się do drugiej edycji "Azja Express", jest ogromne! Niektórzy składają jej nawet niemoralne propozycje!

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Agnieszka Woźniak-Starak izoluje się w domu! Pokazała zdjęcie!

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) to jedna z gwiazd w Polsce, która bardzo poważnie podeszła do pandemii koronawirusa. Celebrytka właśnie zamknęła się w domu i cieszy się czasem spędzonym ze swoimi psami.

 • Agnieszka Włodarczyk: Nici z kariery muzycznej?

  Drugie miejsce w popularnym telewizyjnym show "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zagwarantowało aktorce i piosenkarce Agnieszce Włodarczyk sukcesu na scenie muzycznej.

 • Szokujące słowa Agnieszki Orzechowskiej! Radzi, by podczas kwarantanny pamiętać o łóżkowych sprawach

  Agnieszka Orzechowska (34 l.), która została okrzyknięta polską Angeliną Jolie, apeluje do Polaków, by Ci spędzali aktywnie domową kwarantannę. Niestety, celebrytka nie ma na myśli aktywności fizycznej, a jedynie łóżkowe baraszkowanie. Według celebrytki niesie to za sobą bardzo pozytywne skutki!

 • Doda kontra Agnieszka Szulim: Jest oficjalne oświadczenie

  "Najwyższa pora opowiedzieć prawdziwą wersję wydarzenia, która zmieni optykę patrzenia na całą sytuację" - tak Doda napisała o aferze związanej z domniemanym pobiciem przez nią prezenterki telewizyjnej Agnieszki Szulim.

 • Agnieszka Jastrzębska żegna się z TVN! Zaskakujące odejście

  Zmianom w TVN nie ma końca. Jak dowiedział się "Fakt”, Agnieszka Jastrzębska (44 l.) postanowiła zakończyć trwającą ponad dziesięć lat współpracę z "Dzień Dobry TVN”!

 • Nie chce być celebrytką

  Magdalena Walach, czyli podkomisarz Lucyna Szmidt z "Komisarza Aleksa" i prokurator Agnieszka Olszewska z sagi rodu Mostowiaków, po pracy zamyka drzwi do życia zawodowego i oddaje się najbliższym. Absolutnie nie chce być celebrytką.

Zdjęcia na temat: celebrytka agnieszka
Wideo na temat: celebrytka agnieszka
 • Polska celebrytka obraziła się na paparazzich. Karolina Korwin-Piotrowska komentuje!

  Kilka tygodni temu Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak pożaliła się, że na Bestsellerach Empiku tak długo musiała pozować na ściance i udzielać wywiadów dziennikarzom, że zabrakło dla niej miejsca w pierwszy rzędzie. "Pierwszy raz w życiu trafił mnie szlag, dlatego od dziś pieprzę ścianki i pieprzę wywiady" - napisała na Instagramie. Sprawę postanowiła skomentować Karolina Korwin-Piotrowska

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Szulim obejrzała w końcu film z wesela! Celebrytka i jej mama się popłakały!

  Donośna Agnieszka Jastrzębska zapytała prezesową o najważniejsze wydarzenia minionego roku, ale rozmowa dość szybko zeszła na temat życia prywatnego miliarderów. Szulim wyznała, że dopiero kilka dni temu obejrzała nagranie z ich wesela, co doprowadziło ją do łez. Tak samo zareagowała jej mama. Nowa teściowa miliardera chyba wciąż nie może uwierzyć, że jej córce aż tak się poszczęściło w życiu, bo

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

Dyskusje na temat: celebrytka agnieszka