• Informacje na temat:

  celebrytki na ramówkach

Artykuły na temat: celebrytki na ramówkach
 • Gosia Rozenek-Majdan na ramówce TVN. Z gołymi nogami!

  Gosia Rozenek-Majdan (??) na prezentacji wiosennej ramówki TVN była jednym z najbardziej wyczekiwanych VIP-ów. Przed fotoreporterami celebrytka stawiła się w puchowej kurtce i, mimo trzaskającego mrozu, z gołymi nogami i w szmacianych butach bez palców. Mamy nadzieję, że nie przeziębiła pęcherza!

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

 • Justyna Żyła i Tomasz Barański dali show na ramówce Polsatu

  Justyna Żyła (30 l.) ma teraz złoty czas w swoim życiu zawodowym. Niebawem wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Na ramówce Polsatu dała próbkę swoich umiejętności. Więcej już wkrótce, w nowych odcinkach tanecznego show.

 • Ramówka TVP: co za wpadka! Anna Popek i Marta Bryła wyglądały tak samo!

  Własnie rozpoczął się sezon nowych ramówek w telewizji i tym razem na imprezie TVP pojawiło się sporo gwiazd. Jak zwykle jest to okazja dla pań, by pochwaliły się pięknymi kreacjami, czy nową fryzurą. Każda gwiazda chce wyglądać wyjątkowo i najpiękniej tego wieczoru. W tym roku jednak niefortunnie kilka celebrytek wybrało bardzo podobne stylizacje. Anna Popek (49 l.) i aktorka nowego serialu "Korona królów", Marta Bryła (24 l.) wyglądały niemalże identycznie. Dziennikarka i Aktorka postawiły...

 • Maja Sablewska na prezentacji ramówki stacji. Zmieniła się!

  Maja Sablewska (36 l.) w polskim show-biznesie funkcjonuje od dawna. Była już opiekunką do dzieci Natalii Kukulskiej, menedżerką Dody, Mariny Łuczenko i Edyty Górniak oraz jurorką w jednym z talent-show. Obecnie prowadzi swój program w TVN Style. Możemy obserwować nie tylko rozwój jej kariery zawodowej, lecz także metamorfozę, jaką przechodzi od kilku lat. Trudno nie zauważyć, że w jej wyglądzie zaszły spore zmiany. Coraz bardziej wystające kości policzkowe, jakby pełniejsze usta i znacznie...

 • Szostak usunięta z ramówki Polsatu?! Mamy komentarz rzecznika stacji!

  Jeden z portali podał, że Karolina Szostak podpadła szefom redakcji sportowej Polsatu, dlatego przestała pojawiać się na wizji. Znamy prawdę!

 • Małgorzata Rozenek w bieli na prezentacji ramówki TVN. Stylowo?

  Wkrótce na antenie TVN zagości nowy program „Projekt Lady”. Jego gospodyni, Małgorzata Rozenek (wiek jest kwestią sporną), będzie w nim uczyć niesforne dziewczyny, jak zostać prawdziwymi damami. Ona sama podobno pobierała lekcje manier i nienagannego stylu. Chyba widać efekty! Na prezentacji ramówki stacji celebrytka pojawiła się w białym ubiorze! Wcześniej dała się poznać jako fanka obcisłych i kusych kreacji. Wygląda na to, że teraz coś się zmieniło. Porównajcie zdjęcia!

 • Ida Nowakowska nie boi się porównań do Kurdej-Szatan!

  Ida Nowakowska (29 l.) po zwolnieniu Basi Kurdej-Szatan (34 l.) z Telewizji Polskiej przejęła wszystkie jej obowiązki w programie "The Voice Kids". Telewidzowie po emisji pierwszego odcinka zaczęli porównywać celebrytki.

 • - Mój mąż musiał wyjechać i zostałam sama w dniu swoich urodzin - żali się Iza Janachowska (31 l.). Celebrytka zapewnia jednak, że 58-letni małżonek zazwyczaj organizuje dla niej huczne przyjęcia i zabiera na luksusowe wycieczki. Tym razem musiał wyjechać, więc urodziny Iza zmuszona była spędzić w "pracy", na ramówce TVN Style.

 • Ola Szwed na dobre zrezygnowała z peruk?

  Ola Szwed pojawiła się na prezentacji ramówki Polsatu. Celebrytka od kilku tygodni chwali się swoją nową fryzurą. Gwiazda "Rodziny zastępcze" jeszcze do niedawna pojawiała się na ściankach w długich i prostych włosach. Okazało się, że to peruka, co Szwed starała się ukryć. Po nagłośnieniu sprawy, celebrytka zdecydowała się na wizytę u fryzjera, który zajął się jej prawdziwymi włosami. Z tego powodu Szwed musi o wiele więcej czasu spędzać na przygotowaniach przed imprezą. Wyprostowanie i...

Zdjęcia na temat: celebrytki na ramówkach
Wideo na temat: celebrytki na ramówkach
 • Iza Janachowska niepocieszona. Mąż zostawił ją w dniu urodzin

  - Mój mąż musiał wyjechać i zostałam sama w dniu swoich urodzin - żali się Iza Janachowska (31 l.). Celebrytka zapewnia jednak, że 58-letni małżonek zazwyczaj organizuje dla niej huczne przyjęcia i zabiera na luksusowe wycieczki. Tym razem musiał wyjechać, więc urodziny Iza zmuszona była spędzić w "pracy", na ramówce TVN Style.

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...