• Informacje na temat:

  celia imrie

Artykuły na temat: celia imrie
 • Serial o "Titanicu" w rocznicę dziewiczego rejsu statku

  ..., że role główne w serialu zagrają Celia Imrie i Linus Roache. "Wydaje mi się, że serial będzie emitowany pomiędzy rocznicami wypłynięcia i zatonięcia statku. To fascynująca historia, trochę jak taka przerażająca bajka, rozgrywająca się w otoczeniu ogromnej ilości przepychu i splendoru" - stwierdziła Imrie, komentując nowe przedsięwzięcie brytyjskiej telewizji. Luksusowy liniowiec "Titanic", gdy...

 • "Riwiera dla dwojga" : Nużąca atrapa komedii

  Zarówno Emma Thompson, jak i Pierce Brosnan dwoją się i troją, żeby było choć odrobinę zabawnie. Niestety nie udaje się to zbyt często. "Riwiera dla dwojga" jest nużącą atrapą komedii, w której nie radzą sobie nawet zwykle fenomenalni Timothy Spall i Celia Imrie - o filmie Joela Hopkinsa pisze Joanna Ostrowska.

 • Gwiazdy w sequelu "St. Trinian"

  David Tennant, brytyjski aktor znany z serial u "Doktor Who" i piosenkarka z popowej grupy Girls Aloud, Sarah Harding, dołączą do obsady kolejnego filmu opowiadającego o legendarnej szkole dla młodych dam St. Trinian.

 • Serial o Titanicu w rocznicę rejsu

  Z okazji setnej rocznicy rejsu Titanica brytyjska stacja ITV nakręci czteroczęściowy dramat telewizyjny, opowiadający tragiczną historię statku. Czy serial wytrzyma porównanie ze słynnym filmem Jamesa Camerona?

 • Gwiazdy w hotelu spokojnej starości

  Judi Dench, Tom Wilkinson, Bill Nighy i Penelope Wilton jadą do Indii... Luksusowy hotel, w którym chcą zamieszkać okazuje się fikcją. Jak poradzą sobie emeryci? Odpowiedź w filmie "Hotel Marigold".

 • Julie Walters nie chce się rozbierać

  Julie Walters, gwiazda komedii "Dziewczyny z kalendarza" , zdecydowanie odrzuciła propozycję pozowania nago dla jednego z magazynów dla panów. 53-letnia Brytyjka jest jedną z najbardziej poważanych aktorek na Wyspach, lecz po premierze swojego nowego dzieła jej popularność nabrała nowego, dość dziwnego wymiaru. Walters podkreśliła, że rozbierała się tylko ten jeden raz i woli, by kojarzono ją jednak z kompetentnym aktorstwem, a nie golizną.

 • "Riwiera dla dwojga": Aktorski popis Emmy Thompson i Pierce'a Brosnana

  "Riwiera dla dwojga" to komedia romantyczna w najlepszym wydaniu - zasługa w tym nie tylko przezabawnych Emmy Thompson i Pierce'a Brosnana, ale także wyjątkowych plenerów Paryża i Lazurowego Wybrzeża.

Wideo na temat: celia imrie
 • "Lepsze życie": Zmagania Pameli Adlon

  Pamela Adlon, znana z serialu Californication, wciela się w rolę Sam Fox, matki trzech córek – Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) oraz Duke (Olivia Edward). Próbuje swoich sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką Phil (Celia Imrie), która mieszka po drugiej stronie ulicy. Mimo wielu obowiązków, Sam stara się też znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.