• Informacje na temat:

  celińska

Artykuły na temat: celińska
 • Stanisława Celińska: Czy syn spełni jej marzenie?

  Stanisława Celińska (72 l.) znów jest blisko swoich dzieci...

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • Stanisława Celińska chce znów kochać

  Stanisława Celińska (70 l.) długo odczuwała lęk przed bliskością z drugim człowiekiem.

 • Stanisława Celińska: Paniusie są dla mnie nudne

  Pojawiła się w "Barwach szczęścia" i zostanie na dłużej. Stanisława Celińska zdradziła, dlaczego nudzą ją paniusie, jak spotkała po latach filmowego brata oraz czego życzy nam w nowym roku.

 • Stanisława Celińska: Mam w końcu czas dla wnuków

  Mówi o sobie "niezłomna Stasia". Grafik z występami ma wypełniony do końca roku. Niedawno jednak fani artystki ogromnie się zmartwili, gdy przeczytali w prasie, że Stanisława Celińska choruje... - Zapewniam was, że jestem zdrowa - tymi słowami skomentowała plotki, bolejąc, że w każdej chwili można bezkarnie napisać o kimś nieprawdę. - Oczywiście mam swoje dolegliwości, jak to bywa w pewnym...

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Stanisława Celińska: Jak pokonała ciężką chorobę

  Czasem wychodzę na scenę i myślę: "Boże, czy ja to wszystko udźwignę?"- żaliła się niedawno Stanisława Cielińska (71 l.) w jednym z wywiadów. A jednak udźwignęła!

 • "Obce ciało": Zaskakujące wcielenie Agnieszki Grochowskiej

  5 grudnia na ekrany polskich kin zawita międzynarodowa koprodukcja w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". W obsadzie, obok Agaty Buzek, Weroniki Rosati i Agnieszki Grochowskiej, zobaczymy włoskiego aktora Ricardo Leonellego oraz Jacka Poniedziałka, Janusza Chabiora, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Muzykę do filmu napisał Wojciech Kilar.

 • Stanisława Celińska: Czym zajmuje się oprócz aktorstwa?

  Choć Stanisława Celińska (70 l.) mogłaby spokojnie odpoczywać na emeryturze, nadal pracuje. W przerwach od obowiązków zawodowych oddaje się swoim pasjom. Jakim?

 • "Warsaw by Night": Lejdis szukają miłości

  6 lutego na ekrany kin wejdzie nowy film Natalii Korynckiej-Gruz, twórczyni rewelacyjnego "Amoku" z Krzysztofem Majchrzakiem, Mirosławem Baką i Rafałem Maćkowiakiem.

Zdjęcia na temat: celińska
 • Stanisława Celińska
 • Halina Czajka (Stanisława Celińska) i Aleksandra Sroka (Ewa Wencel)
Wideo na temat: celińska
 • "Barwy szczęścia": Niespodzianka dla widzów!

  Boże Narodzenie tuż, tuż… A „Barwy szczęścia” mają dla Widzów świąteczny prezent! Stanisława Celińska – wspólnie z Krzysztofem Antkowiakiem oraz chórem Sound'n'Grace – nagrała wyjątkową, pełną(...) z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem” – mówią wspólnie wykonawcy. Stanisława Celińska zdradza dodatkowo, że śpiewając cały czas myślała o bohaterce, w którą wciela się w „Barwach szczęścia

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • "Barwy szczęścia": Amelia ofiarą porywaczy!

  Kamienicznik ma dość wtrącającej się w jego sprawy Amelii (Stanisława Celińska) - i postanawia usunąć ją z drogi. Do porwania dojdzie na oczach Mirka (Paweł Ferens), partnera Bożeny (Marieta Żukowska). Niestety, mężczyzna nie będzie miał czasu na jakąkolwiek reakcję. Zobaczy tylko, jak dwóch zamaskowanych ochroniarzy siłą pakuje starszą panią do furgonetki.

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

Dyskusje na temat: celińska