• Informacje na temat:

  central parku

Artykuły na temat: central parku
 • Grożą twórcom "South Parku"

  Grupa radykalnych muzułmanów grozi twórcom "South Parku" za ukazanie proroka Mahometa... w przebraniu niedźwiedzia w jednym z ostatnich odcinków kreskówki.

 • Wraca ocenzurowany odcinek "South Parku"

  Ocenzurowany i zdjęty z emisji odcinek serial u animowanego "Miasteczko South Park" , w którym twórcy żartują sobie z Toma Cruise'a i scjentologii, wraca na emisję. Kanał Comedy Central pokaże nominowany do tegorocznej Emmy odcinek "Złapany w szafie" już 19 lipca.

 • Skąd się bierze sukces South Parku?

  Duet pomysłodawców "South Parku" nie daje zbyt wiele czasu przedstawicielom TV na zastanowienie się nad ryzykiem wpuszczania obraźliwych odcinków na antenę. Zwykle przedstawiają swoje pomysły na(...) został chwilowo z repertuaru stacji Comedy Central ze względu na oburzenie Toma Cruise'a. Jednak już we wtorek, 19 lipca, odcinek zatytułowany "Złapany w szafie" zostanie znów pokazany. "Przyznam, że...

 • Nowojorska prokurator pozywa Netflixa

  Prokurator Linda Fairstein postanowiła wytoczyć Netflixowi proces, bo nie spodobało jej się to, że została pokazana jako rasistka w wyświetlanym na tej platformie serialu „Jak nas widzą” w reżyserii Avy DuVernay. Produkcja opowiada prawdziwą historię tzw. „Piątki z Central Parku”, grupy młodych Afroamerykanów niesłusznie skazanych za napaść na tle seksualnym.

 • Madonna i 50. urodziny

  ..."Królowa popu" Madonna planuje uczcić swoje 50. urodziny wyjątkowym koncertem w nowojorskim Central Parku.

 • "Powinni cierpieć". Reżyserka przypomina kontrowersyjne słowa Trumpa

  ...31 maja na Netfliksie pojawi się nowa produkcja Avy DuVernay. "When They See Us" to miniserial opowiadający o piątce nastolatków, którzy w 1990 roku zostali skazani za napaść i brutalny gwałt na kobiecie uprawiającej jogging w Central Parku. Po latach okazało się, że byli oni niewinni. DuVernay przypomniała także słowa Donalda Trumpa, który dokładnie 30 lat temu nawoływał do przywrócenia kary...

 • Rowerowy wypadek Madonny

  Madonna została potrącona przez nieuważnego pasażera taksówki, podczas rowerowej przejażdżki w nowojorskim Central Parku. Wokalistka jest zapaloną cyklistką.

 • Pokemon GO: Światowy fenomen wraca po 20 latach!

  Dzikie tłumy w Central Parku, groźne wypadki samochodowe, strzelanina, kilka ofiar śmiertelnych, do tego ostrzeżenia Muzeum w Auschwitz i warszawskiego lotniska oraz interwencja policji w odludnej jaskini. Apokalipsa? Nie, to fenomen gry Pokemon GO. A wszystko zaczęło się już ponad dwadzieścia lat temu.

 • John Lennon: Czuwanie w 21. rocznicę śmierci

  W najbliższą sobotę, 8 grudnia, przypada 21. rocznica tragicznej śmierci Johna Lennona. Jak co roku w Strawberry Fields, części nowojorskiego Central Parku położonej naprzeciwko domu Dakota House(...) o opuszczenie Central Parku.

 • Yoko Ono w geście dla Johna Lennona

  ...​Z okazji zbliżających się 75. urodzin Johna Lennona Yoko Ono chciała pobić światowy rekord w uformowaniu znaku "peace" z jak największej liczby osób. Na tę okazję artystka zaprosiła chętnych do nowojorskiego Central Parku. Niestety 2 tysiące ludzi, którzy zjawili się na miejscu, nie zdołało przebić poprzedniego wyniku.

Zdjęcia na temat: central parku
Wideo na temat: central parku
 • Agresywna promocja Suri Cruise

  Ostatnio w sieci można znaleźć mnóstwo materiałów z 2-letnią córką Katie Holmes i Toma Cruise'a. Czyżby rodzice już teraz szukali dla dziewczynki miejsca w show-biznesie? Tym razem Suri bawi się z mamą w Central Parku.

Dyskusje na temat: central parku
 • Re: Ci aktorzy siedzieli za kratami!

  Jesteś podstawiony i piszesz co jest stosowne dla trwania tego badziewia zwanego usa. Pamiętaj już Głowacki swego czasu mówił,że nie ważne jaką funkcję miałeś w służbach i tak kończysz w Central Parku.