• Informacje na temat:

  cezary i katarzyna żak

Artykuły na temat: cezary i katarzyna żak
 • ​"Ranczo": Katarzyna Żak oczami córek

  Katarzyna Żak była gościem "Dzień Dobry TVN". W studiu telewizji śniadaniowej pojawiła się z dwiema dorosłymi córkami - Aleksandrą i Zuzanną. Jakie tajemnice zdradziły? Sprawdźcie!

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

 • Katarzyna i Cezary Żakowie spełnili wielkie marzenie. "Niesamowita przygoda"

  Katarzyna (55 l.) i Cezary (58 l.) Żakowie marzyli o wspólnej wyprawie do Australii, lecz długo nie udawało im się spełnić tego pragnienia. W końcu marzenie zrealizowali teraz, po tylu latach!

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • Katarzyna i Cezary Żakowie pogrążeni w żałobie!

  Katarzyna Żak (53 l.) do końca wierzyła, że choroba zostanie pokonana. Tak się jednak nie stało...

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Znowu przyjdzie nam się rozstać z bohaterami "Rancza". Następny, dziesiąty już, sezon uwielbianego serialu zobaczymy tradycyjnie po rocznej przerwie. Będziemy tęsknić.

 • Katarzyna i Cezary Żakowie: Trudne rozstanie

  Młodsza córka Katarzyny (53 l.) i Cezarego (55 l.) Żaków zamierza wyjechać za granicę. Aktorzy boją się momentu rozstania.

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

 • "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  Cezary Żak, czyli biskup i senator z "Rancza", wyznał niedawno w wywiadzie, że coraz częściej myśli o... emeryturze i wygodnej starości. - Chciałbym, żeby wszystko w końcu zaczęło zwalniać, bo mam poczucie, że za dużo mi umyka – powiedział.

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

Zdjęcia na temat: cezary i katarzyna żak
Dyskusje na temat: cezary i katarzyna żak
 • Re: ​"Ranczo": Katarzyna Żak oczami córek

  Zuzanna to 100% Tata... Super rodzina. A Cezary Żak i jego żona to moi idole.

 • Re: ​"Ranczo": Katarzyna Żak oczami córek

  Cezary powinien uważać skąd ściąga skórę .

 • Re: ​"Ranczo": Katarzyna Żak oczami córek

  A skad wiesz jak było i po co się wypowiadasz ? Jak sam Cezary mówił, że w Ranczu miał 40 dni zdjęć w roku, to to chyba nie jest dużo. Relacje maja dobre i to widać .

 • Re: "Ranczo": Za co Katarzyna Żak polubiła Solejukową?

  lubiłam Żaków głównie za role w "Miodowych latach" ale jak Cezary pochwalił się na fejsie swoim uczestnictwem w " marszu wolności" to mam trwaly uraz do nich.....

 • Re: Agnieszka Pilaszewska świętuje 65. urodziny

  Co za bzdury piszecie? Jeśli pani Agnieszka jest inteligentna (a zakładam, że jest) to doskonale wie dlaczego ją zwolnili. Po pojawiła się niejaka Katarzyna Żak, która wierciła mężowi Cezaremu, aby to ona zagrała jego serialową żonę (czyżby była zazdrosna o Agnieszkę a może chciała zarobić?). Pan Cezary, nakręcony przez żonę przekonał producentów, aby zatrudnili jego żonę do tej roli. I tak to

 • Re: "Ranczo": Katarzyna Żak: - Kryzysy w związku są potrzebne

  panie cezary tak trzymać role de best oby tak dalej nie ma takiego drugiego

 • Re: "M jak miłość": Katarzyna Żak uwielbia biały barszcz swojej teściowej

  Kochani - jesteście świetni ! Tak trzymać Przyznana nagroda od publiczności od dawna się Panu należała Panie Cezary ! Liczyłem, że będzie ona już w 2014 roku - ale i tak ją Pan dostał. Gratuluję z całego serca. Żona otrzyma za rok - jej także się należy - jest znakomita - na równi z Kotem !

 • Re: Katarzyna Żak (Solejukowa)

  Tak, to prawda , Cezary Żak to rarytas aktorski, ale...Pani Kasia doskonale zagrała postać Solejukowej w serialu. Choć też początkowo myślałem sobie , że to przyklejka do męża. Nie, kochani- postać jest dogłębnie przestudiowana, wspaniałe zagrana wiejska baba.Nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli. Katarzyna udowodniła, że jest sobą- i nie wykorzystuje blasku męża dla podświetlenia własnej

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  Stockinger, Joanna Kurowska, Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Zielińska, Józef Pawłowski, Julia Wyszyńska, Jakub Tolak, Anna Karczmarczyk, Marta Ścisłowicz, Witold Wieliński, Katarzyna Ucherska, Katarzyna Glinka i Piotr Zelt.Z kolei dla tych, którzy jeszcze nie widzieli albo chcą zobaczyć jeszcze raz, archiwalne odcinki. W archiwalnych odcinkach tego serialu jeszcze raz pojawią się