• Informacje na temat:

  cezary kosiński zdjęcia

Artykuły na temat: cezary kosiński zdjęcia
 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • "Druga szansa": Zdjęcia do drugiego sezonu

  ...w serialu gra Małgorzata Kożuchowska. U jej boku ponownie pojawią się m.in. Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Cezary Kosiński, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Boczarska...

 • Ruszyły zdjęcia do "Demona" Marcina Wrony

  ...- gwiazda filmu "Liban", nagrodzonego Złotym Lwem MFF w Wenecji i Europejską Nagrodą Filmową oraz polscy aktorzy - Tomasz Schuchardt, Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz, Cezary Kosiński, Agnieszka...

 • Zamachowski i Globisz w "Gabrielu"

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego polskiego filmu fabularnego dla młodzieży. "Gabriel" to opowieść o dwóch chłopcach, których łączy niezwykła tajemnica. W role głównych bohaterów wcielili się Janek Rotowski i Natan Czyżewski. Początkującym aktorom towarzyszą takie gwiazdy, jak Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz czy Cezary Kosiński.

 • Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

 • Orły 2013: Nominacje ogłoszone!

  ...polscy twórcy, wśród których byli laureaci i nominowani poprzednich edycji Orłów. Janusz Majewski, Jan Kidawa-Błoński, Borys Lankosz, Arkadiusz Jakubik, Cezary Kosiński, Natalia Rybicka, Milenia(...) Rola Męska, Najlepsza Główna Rola Kobieca, Najlepsza Reżyseria, Najlepszy Scenariusz, Osiągnięcia Życia, Najlepsza Drugoplanowa Rola Męska, Najlepsza Drugoplanowa Rola Kobieca, Najlepsze Zdjęcia...

 • Ostatni klaps na planie "Wałęsy"

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Andrzeja Wajdy "Wałęsa". Ostatni klaps padł w Gdańsku. Ostatniego dnia realizowano m.in. scenę, w której w nocy na terenie stoczni w Gdańsku zawiązuje się międzyzakładowy komitet strajkowy. Zdjęcia do filmu trwały 55 dni.

 • Będzie dalszy ciąg serialu

  W połowie stycznia we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Licencja na wychowanie". Nowe odcinki perypetii rodzin Barańskich i Leszczyńskich pojawią się na antenie telewizyjnej Dwójki już w marcu.

 • "Wałęsa": Uroczysty bankiet

  Wałęsie, tak ja asystowałam Robertowi Więckiewiczowi. Te dwa plany się nałożyły" - powiedziała aktorka. Na bankiet licznie przybyli też aktorzy drugiego planu, m.in. Cezary Kosiński, Ewa Bzdęga, Krystyna(...) terenie ówczesnej Stoczni Lenina w Gdańsku zawiązuje się międzyzakładowy komitet strajkowy. Zdjęcia do filmu trwały 55 dni. Ekipa rozpoczęła pracę na planie 1 grudnia 2011 roku. Zdjęcia realizowano...

 • "Testosteron" - relacja z planu filmowego

  Dla widzów spragnionych dobrego kina szykuje się nie lada niespodzianka. W sierpniu rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Tomasza Koneckiego (twórcy "Ciała" ) "Testosteron". Wcześniej "Testosteron" był wystawiany na deskach warszawskiego teatru Montownia. Teraz autor scenariusza Andrzej Saramonowicz pokusił się o filmowe rozwiązanie.