• Informacje na temat:

  cezary olszewski w tylko taniec

Artykuły na temat: cezary olszewski w tylko taniec
 • Kwaśnego pożegnanie z tańcem

  ..., zaskoczył jurorów - para wykonała bowiem taniec... na bosaka. Choć Ivona Pavlović powiedziała: "Z dużą przyjemnością oglądało się wasz taniec", Marcin i Nina dostali tylko 29 punktów. Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski zatańczyli sambę do przeboju "La bamba". Superniania zaskoczyła... ludową stylizacją, co niezwykle rozbawiło jurorów. "Stylistycznie układ zrobiony świetnie. Dorota sobie nie...

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  ...wiedeńskiego. Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa zatańczyli foxtrota. Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska pokazali pasodoble. Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski zaprezentowali jive'a. Maria Niklińska(...), którzy pracowali przy tym programie. Dziękuję Ci Paweł, że jesteś taki cudowny - powiedziała tuż po ogłoszeniu werdyktu Izabela Janachowska. - Nie czuję się przegrany. Taki finał mogłem sobie tylko...

 • "Taniec z gwiazdami": Pełna lista gwiazd

  Aktor Antoni Królikowski to ostatni, nieujawniony dotąd uczestnik "Tańca z gwiazdami". Show będzie można oglądać od 7 marca w Polsacie. Pełna nazwa programu brzmi "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kogo zobaczymy na parkiecie?

 • "Taniec z gwiazdami": Kto w jury?

  W jury programu "Taniec z gwiazdami", który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu, zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Kto zostanie czwartym oceniającym występy na parkiecie?

 • Nie wystąpi w finale "Tańca..."

  Na nic fakt, że była posągowo piękna w tangu i klubowo rozgrzana w salsie. W półfinale z programem "Taniec z gwiazdami" musiała się pożegnać Tamara Arciuch.

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  ...w jive'ie, Piotr Zelt i Anna Głogowska wybrali foxtrota, a Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski tango. Następnie Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa zatańczyli tango, Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska(...), tylko w tym programie można usłyszeć tę kontrowersyjną piosenkarkę w lirycznym repertuarze. Po występie wokalistki przyszedł czas na zaprezentowanie finalistek. Artystki, jak zawsze w wielkim finale...

 • "Taniec z gwiazdami" już nie w niedziele

  ..."Taniec z gwiazdami", jeden z ulubionych programów telewizyjnych Polaków, wraca na antenę wiosną. Show tym razem wyemituje nie stacja TVN, a telewizja Polsat. To nie jedyna zmiana, program nie będzie już pokazywany w niedzielne wieczory, jak to było przez 13 poprzednich edycji.

 • Koniec przygody z tańcem

  ...: Magdalena Walach i Cezary Olszewski - 38 pkt. Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska - 34 pkt. (odejście) Robert Janowski i Anna Bosak 32 pkt. Elizabeth i Mario di Somma - 32 pkt. Tamara Arciuch i Łukasz(...) i Cezary Olszewski - 14.51% Elizabeth i Mario di Somma - 11.74% Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki 8.5% Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska 8.4% (odejście).

 • Pożegnali się z "Tańcem..."

  ...w wykonaniu modelki Agnieszki Jaskółki i Rafała Maseraka - przypomnijmy laureata poprzedniej 11. edycji programu. "Nie było treści rumby" - oświadczył Galiński, a para otrzymała tylko 23 punkty. Słynna superniania Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski zatańczyli quickstepa. "Twoje stopy były zadziwiająco poprawne" - wyznał z satysfakcją Galiński. Parę oceniono na 32 punkty. Świetnie z rumbą...

 • Nowak-Ibisz wreszcie odpadła

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy tańczyły w rytm polskiej muzyki. Swojskie rytmy okazały się zabójcze dla Anny Nowak-Ibisz i Cezarego Olszewskiego, którzy, decyzją telewidzów, pożegnali się z programem.