• Informacje na temat:

  cezary pazura dorota chotecka

Artykuły na temat: cezary pazura dorota chotecka
 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska o świętach

  Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska - trzy popularne aktorki opowiedziały o swoich świętach Bożego Narodzenia. Posłuchajmy, gdzie je spędzają, co serwują na wigilijnym stole, a przede wszystkim - czym (przez żołądek!) trafiają do serc bliskich.

 • Radosław Pazura przegrał z żoną Dorota Chotecką

  Radosław Pazura wielokrotnie już mówił publicznie o swoim udanym związku z Dorotą Chotecką. W dwunastym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" również nie zabrakło miłosnych wyznań.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  ...posterunkowy Cezary Cezary (Cezary Pazura). Piękna policjantka Kasia (Aleksandra Woźniak) zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia, ale Cezary jest zajęty (do 29. odcinka jego miłością jest prostytutka(...), bliźniaczki Annę i Julię, ale związek z ich ojcem Piotrem również nie przetrwał. W lipcu zeszłego roku aktorka poślubiła swojego obecnego partnera Szymona. Cezary Pazura już w szkole teatralnej słynął...

 • Radosław Pazura świętuje 45. urodziny

  Radosław Pazura ("Chłopaki nie płaczą", "Operacja Samum", "Bez litości") kończy w środę, 7 maja, 45 lat. Urodziny popularnego aktora zbiegają się w czasie z 20. rocznicą ukończenia przez niego łódzkiej szkoły filmowej.

 • Dla kobiet z charakterem

  ...6 października rusza nowy kanał Polsatu dla kobiet. W Polasat Cafe pojawią się ze swoimi autorskimi programami m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz,Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka czy Magdalena Wójcik.

 • Michał Milowicz reżyserem komedii gangsterskiej

  ...się zgromadzić gwiazdorską obsadę. W "Futrze z misia" wystąpią między innymi Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz i Sławomir Zapała. W drugoplanowych rolach pojawią się Piotr Gąsowski, Marek Siudym, Dorota Chotecka i Krzysztof Kiersznowski. Póki co nie jest znana data premiery filmu.

 • Artyści w akcji "Pola nadziei"

  Swoją obecność na żoliborskim Placu Inwalidów zapowiedzieli już Jan Pospieszalski, Jerzy Kryszak, Cezary Żak, Dorota Chotecka-Pazura, Andrzej Zaorski, Jacek Kawalec, Norman Davies. "Chcemy, aby cała Warszawa na wiosnę zakwitła żółtymi żonkilami. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei. Przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie choroby...

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Kto zostanie następcą Lucy (Ilona Ostrowska) na stanowisku wójta Wilkowyj: Duda (Piotr Ligienza) czy Więcławska (Dorota Chotecka-Pazura)? Czy przewodniczący Polskiej Partii Uczciwości ma szansę(...) (Cezary Żak) wreszcie wyprowadzi się z plebanii? A to wcale nie wszystkie problemy, z którymi będą się borykać mieszkańcy Wilkowyj w ostatnim odcinku 9. sezonu serialu. Solejukowie (Katarzyna Żak...

Wideo na temat: cezary pazura dorota chotecka
 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 12. odcinka

  Przed nami ostatni odcinek dziesiątej edycji "Kocham Cię, Polsko!", w którym zmierzą się ze sobą znane pary show-biznesu. Która drużyna zdobędzie więcej punktów? Czy panowie okażą się dżentelmenami i pozwolą wygrać swoim partnerkom? Po stronie Tomasza Kammela znajdą się: Cezary Harasimowicz, Radosław Pazura i Piotr Rubik. W zespole Antka Królikowskiego zobaczymy: Grażynę Wolszczak, Dorotę

Dyskusje na temat: cezary pazura dorota chotecka