• Informacje na temat:

  cezary pazura ma syna

Artykuły na temat: cezary pazura ma syna
 • Cezary Pazura: Kocham grać drani

  Ma poczucie humoru i dystans do samego siebie. W serialu "Żmijowisko" gra faceta bez skrupułów, który wierzy, że każdego da się kupić. Prywatnie Cezary Pazura to kochający ojciec, serdeczny człowiek i bardzo ciekawy rozmówca.

 • "Psy 3": Cezary Pazura o przełomie w karierze

  Po ponad 25 latach od premiery "Psów" Cerazy Pazura znów otrzymał od Władysława Pasikowskiego szansę wcielenia się w postać Nowego. W filmie "Psy 3. W imię zasad aktor zagrał rolę dramatyczną, z czego się cieszy, bo kojarzony jest z komediami. Czy ten film nada jego karierze nowy kierunek?

 • Cezary Pazura: Z daleka od poważnych ról

  Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, kończy we wtorek, 13 czerwca, 55 lat.

 • Cezary Pazura: Rodzina, szkoła i kościół

  Cezary Pazura uważa się za człowieka sukcesu. Twierdzi, że jest żywym dowodem na to, że nawet pochodząc z małej miejscowości, można zrobić dużą karierę. Niezbędne są jednak determinacja i silna osobowość. Jego charakter ukształtowały trzy wartości: rodzina, szkoła i kościół.

 • Edyta Olszówka i Cezary Pazura: Recepta na szczęście

  Jesteśmy pewni, że widzowie pokochają tę opowieść – przyznają Edyta Olszówka i Cezary Pazura, którzy w nowym serialu grają cudowne małżeństwo z trójką dorosłych dzieci.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  ...posterunkowy Cezary Cezary (Cezary Pazura). Piękna policjantka Kasia (Aleksandra Woźniak) zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia, ale Cezary jest zajęty (do 29. odcinka jego miłością jest prostytutka(...), bliźniaczki Annę i Julię, ale związek z ich ojcem Piotrem również nie przetrwał. W lipcu zeszłego roku aktorka poślubiła swojego obecnego partnera Szymona. Cezary Pazura już w szkole teatralnej słynął...

 • Marcin Dorociński o filmie "Psy 3": Linda i Pazura cieszyli się jak pierwszaki

  Gdy po odsiedzeniu 25 lat Franz Maurer wychodzi z więzienia, szybko odnajduje dawnego kolegę Waldka "Nowego" Morawca (Cezary Pazura). Ten poszukuje swojego niedawno zaginionego syna. Franz postanawia pomóc "Nowemu". Policja umywa od tej sprawy ręce. Wsparcia szukają u "Wita", twardego gliniarza z mocnym kodeksem honorowym. "Myślę, że Wit jest trochę podobny do Franza z pierwszej części 'Psów...

 • Cezary Pazura: Przełomowy rok

  Cezary Pazura po wielu latach wraca do teatru. W listopadzie zobaczymy go w sztuce "Bóg mordu" w Teatrze 6. Piętro. W rozmowie z PAP artysta przyznał, że rok 2012 jest dla niego przełomowy i to nie tylko za sprawą powrotu na teatralne deski.

 • Cezary Pazura nie tylko o "Belle Epoque": Jestem zachwycony

  Grał policjantów, żołnierzy, "Kilera", ale nigdy nie stał w bokserskim ringu. Cezary Pazura opowiada o tym debiucie oraz swoich najbliższych zawodowych planach.

 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  ...mnie przyklejano, ale w momencie, kiedy się staje matką i ma się swoją rodzinę, takie rzeczy przestają być ważne, rozpływają się - tłumaczy Pazura. Edyta Zając i Cezary Pazura poznali się w maju(...)1 maja 2016 roku Edyta i Cezary Pazurowie świętowali 7. rocznicę ślubu. Na jednym z portali społecznościowych opublikowali zdjęcie i komentarz, z których wynikało, że mimo długiego małżeńskiego...

Zdjęcia na temat: cezary pazura ma syna
Wideo na temat: cezary pazura ma syna
 • "Belle Epoque": Cezary Pazura jako legenda boksu!

  W siódmym odcinku serialu Belle Epoque pojawi się gościnnie Cezary Pazura. Aktor wcieli się w rolę jednej z największych gwiazd boksu – Wiktora Pronobisa. Przed słynnym pięściarzem decydujące(...) odnaleźć niemowlę. Kto i dlaczego uprowadził syna słynnego boksera? Czy motywem był wyłącznie okup?

Dyskusje na temat: cezary pazura ma syna
 • Re: Cezary Pazura ujawnia, ile zarabia! Krocie?

  Ja tez jestem dumny, ze ty taka dumna z syna geja. Dumna czy durna, e tam wsia radno!

 • Re: Cezary Pazura w bardzo szczerym wywiadzie

  Modlitwą silny wszystkiemu podoła. Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie A może w czyśćcu, lub większej potrzebie Czwartą odmawiam w intencji syna… Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna Był(...) z synem, z jego rodziną? Czy znajdą drogę prawdziwą, jedyną? I zmarła nieboga. Wezwano syna Ten twardo powiedział – nie moja to wina. Lecz widząc w trumnie matki swej trupa, Poczuł jak mu pęka na

 • Re: Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

  chwałę w niebie. O cokolwiek przez różaniec prosić będziesz - otrzymasz. Rozszerzającym mój różaniec przybędę z pomocą w każdej potrzebie. Otrzymałam od mojego syna obietnicę, że wszyscy obrońcy różańca, będą mieli orędowników w niebie w czasie życia i w godzinie śmierci Wszyscy, którzy odmawiają różaniec są moimi dziećmi, a braćmi Jezusa Chrystusa, mojego jedynego Syna. Nabożeństwo do mego

 • Re: Cezary Pazura w bardzo szczerym wywiadzie

  . Rozszerzającym mój różaniec przybędę z pomocą w każdej potrzebie. 13. Otrzymałam od mojego syna obietnicę, że wszyscy obrońcy różańca, będą mieli orędowników w niebie w czasie życia i w godzinie śmierci 14. Wszyscy, którzy odmawiają różaniec są moimi dziećmi, a braćmi Jezusa Chrystusa, mojego jedynego Syna. 15. Nabożeństwo do mego różańca jest wielkim znakiem przeznaczenia do nieba.

 • Re: Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

  Modlitwą silny wszystkiemu podoła. Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie A może w czyśćcu, lub większej potrzebie Czwartą odmawiam w intencji syna… Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna Był(...) z synem, z jego rodziną? Czy znajdą drogę prawdziwą, jedyną? I zmarła nieboga. Wezwano syna Ten twardo powiedział – nie moja to wina. Lecz widząc w trumnie matki swej trupa, Poczuł jak mu pęka na

 • Re: "Święty": Michał Milowicz wraca na mały ekran!

  Ten sweter akurat nosił aktor Mirosław Zbrojewicz odgrywający rolę Andrzeja"Gruchy", wspólnika Freda (Cezary Pazura). Michał Milowicz grał "Bolca", syna "Szefa" (Bohdan Łazuka).