• Informacje na temat:

  cezary pazura żony

Artykuły na temat: cezary pazura żony
 • Cezary Pazura pochwalił się nagim zdjęciem żony

  Cezary Pazura chętnie pokazuje w sieci swoje rodzinne szczęście. Ma kochającą i piękną żonę, z którą wspólnie wychowuje pociechy. Ostatnio małżeństwo spędziło kilka dni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kadry z wyjazdu zachwyciły fanów, jednak ujęcie Edyty w obiektywie męża zwróciło ich szczególną uwagę!

 • Cezary Pazura dołączył do obsady filmu "Listy do M. 4"

  Trwają zdjęcia do czwartej części przebojowej komedii bożonarodzeniowej "Listy do M.". Wyreżyserowany przez Patricka Yokę film trafi do kin 4 listopada tego roku. W obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka. Nową gwiazdą, która dołączyła do obsady, jest Cezary Pazura.

 • Cezary Pazura o żonie Roberta Lewandowskiego

  ...- To żona stoi za sukcesem Roberta Lewandowskiego - uważa Cezary Pazura. Aktor przyznaje, że choć nie ćwiczy bezpośrednio pod okiem Anny Lewandowskiej, to chętnie korzysta z jej rad. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w jego zawodzie ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka.

 • Cezary Pazura: Moja żona zna moje potrzeby

  ...wszystko spina. Mamy zsynchronizowane kalendarze i ona naprawdę wie, czego ja chcę i myślę, że bardzo dobrze będzie mnie reprezentować - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Cezary Pazura(...) jej mąż naprawdę potrzebuje oprócz pracy - dodaje Cezary Pazura. Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy! Ciekawi Cię...

 • Kajra na premierze filmu "Futro z misia". Zaskakująca przemiana żony Sławomira

  ...grudnia) to dzieło ekipy odpowiedzialnej za komedię "Chłopaki nie płaczą" - współreżyserem jest Michał Milowicz , a u jego boku wystąpili m.in. Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz...

 • Olszówka i Pazura na plaży

  ...bohaterowie produkcji: Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej Domirscy (Cezary Pazura) to małżeństwo z 25-letnim stażem i trójką dorosłych dzieci, które najpierw wyfruwają z rodzinnego gniazda, by wkrótce potem(...), dorosłymi, kłopotami. To serial bliski życia, bez lukru. Cezary Pazura zapowiada, że rolą Andrzeja chce skończyć z wizerunkiem wesołka. - Czuję, że dojrzałem. A w tym serialu mam być dobry dla dzieci...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu

  ...społecznościowych nazwał bowiem polskich polityków "pacynkami", Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się zdjęciem z rozbieranej sesji, Marcin Dorociński żartował ze swojego wyglądu, a Cezary Pazura na publicznym profilu zamieścił... prywatne nagranie swojej żony. Kto z nich cieszył się największą popularnością w sieci?

 • "Mam jeszcze tyle do powiedzenia"

  Cezary Pazura ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Swoją karierę aktorską rozpoczął...

 • Telekamery Tele Tygodnia 2016: Kim są nominowani?

  Rozpoczyna się kolejna 19. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Joanna Kulig czy Barbara Kurdej-Szatan? Cezary Pazura czy Michał Żebrowski? Piotr Kraśko czy Agnieszka Szulim? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2016 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • "Ranczo" w kinach na święta!

  Jeszcze jedna dobra wiadomość dla fanów "Rancza Wilkowyje". Uwielbiany przez widzów Cezary Żak, jako Wójt i Pleban zarazem, trafi na ekrany kin jeszcze wcześniej - drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia, a więc 26 grudnia!

Zdjęcia na temat: cezary pazura żony
Wideo na temat: cezary pazura żony
 • Cezary Pazura w towarzystwie młodszej żony

  Edyta Pazura jest, aż o 25 lat młodsza od swojego męża. Różnica wieku pomiędzy partnerami wzbudzała przez długi czas wiele kontrowersji. Z czasem żona aktora nauczyła się radzić sobie z nieprzychylnymi komentarzami. Dziś otwarcie mówi o tym, że uodpornienie się na zewnętrzną krytykę zajęło jej pięć lat.

Dyskusje na temat: cezary pazura żony