• Informacje na temat:

  cezary taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: cezary taniec z gwiazdami
 • ​Gwiazdy, których waga zawsze budzi kontrowersje

  ...sympatią widzów, to pojawiały się również głosy krytyki pod względem jej wyglądu. Wszystko zmieniło się w 2006 roku, po zwycięstwie w programie "Taniec z gwiazdami".  Aktorka nie tylko znacząco(...) w "Tańcu z Gwiazdami". Schudła wtedy aż 10 kilo! - Często słyszę od znajomych: Elka, nie odchudzaj się! Takich jak ty można na palcach jednej ręki policzyć - powiedziała w wywiadzie dla tygodnika...

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • "Barwy szczęścia": Cezary Żak będzie jurorem w nowym talent-show!

  Cezary Żak, czyli Roman Berg z "Barw szczęścia" i Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", zasiądzie w jury nowego talent-show Telewizji Polsat, w którym ludzie o niezwykłych zdolnościach rywalizować będą o miano... "Genialnego Umysłu". Aktora po raz pierwszy zobaczymy w roli jurora już 7 marca.

 • Rusza "Taniec z gwiazdami"!

  Superniania, gwiazda estrady, a może bokserski mistrz? Kto wygra 12. edycję "Tańca z gwiazdami"?

 • Jeden z tabloidów informuje, że złapany diler gwiazd, Cezary P. (49 l.) posiadał zeszyt, w którym skrupulatnie zapisywał nazwiska swoich klientów. Lista robi wrażenie...

 • "Taniec z gwiazdami": Pełna lista gwiazd

  Aktor Antoni Królikowski to ostatni, nieujawniony dotąd uczestnik "Tańca z gwiazdami". Show będzie można oglądać od 7 marca w Polsacie. Pełna nazwa programu brzmi "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kogo zobaczymy na parkiecie?

 • Edyta i Cezary Pazurowie: Tak wyglądał ich ślub!

  Początkowo Cezary Pazura i jego ukochana Edyta Zając planowali wziąć ślub pod ziemią, w kopalni w Wieliczce. Ostatecznie jednak wybrali Pałac w Śmiłowicach pod Krakowem. Gdy pojawili się tam w pierwszy weekend maja 2009 r., Edyta była w 8. miesiącu ciąży. W białej, tradycyjnej sukni, z wczepionym w krótkie włosy warkoczem, wyglądała pięknie. Dla Cezarego był to trzeci ślub, dla Edyty pierwszy...

 • "Taniec z gwiazdami" pokonany!

  Polsat pokonał TVN. Premierowy, sobotni odcinek nowego programu "Jak oni śpiewają" (Polsat) obejrzało o ponad pół miliona więcej widzów niż niedzielny start nowej edycji "Tańca z gwiazdami" (TVN).

 • "Taniec z gwiazdami" powraca

  Już w pierwszą niedzielę września powróci na ekrany telewizorów show "Taniec z gwiazdami" . Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski nadal witać będą widzów w ostatnie weekendowe wieczory.

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov musieli pożegnać się z rywalizacją w show "Taniec z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: cezary taniec z gwiazdami
Wideo na temat: cezary taniec z gwiazdami
 • "Pierwsza miłość": Robert Wabich dołącza do obsady!

  W premierowych odcinkach serialu „Pierwsza miłość” nie zabraknie nowych twarzy. Obok Tomasza Mandesa, do obsady dołącza Robert Wabich – aktor dobrze znany jako Mirek z „Powiedz TAK!”, a ostatnio zwycięzca jesiennej edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Kim będzie jego Cezary w serialu? Dowiecie się z krótkiego wywiadu!