• Informacje na temat:

  cezary wilk

Artykuły na temat: cezary wilk
 • Cezary Pazura w INTERIA.PL!

  Cezary Pazura, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów znany z takich filmów jak "Kiler" czy "Nic śmiesznego" , ale także i seriali "13 Posterunek" czy kręconych właśnie "Oficerów" w rozmowie w STUDIO INTERIA.PL opowiedział o swojej pracy, popularności, pasji jaką jest piłka nożna, swoim udziale w serialach oraz o sposobie zakończenia kariery filmowej.

 • "Chłopiec i wilk": Carmen Maura i potęga wyobraźni

  Strach ma wielkie oczy, ale nie warto bać się przygody! Carmen Maura w filmie o potędze nieskrępowanej wyobraźni - "Chłopiec i wilk".

 • Wojciech Bocianowski jako niebezpieczny "Byk"

  ..."Byk" to bardzo mocna postać, a zarazem lojalna. Jest prawą ręką szefa Gangu Wilków. Taki typ od "brudnej roboty" - opowiada o swoim bohaterze w "Diablo. Wyścigu o wszystko" Wojciech Bocianowski. Aktor, który na co dzień jest trenerem osobistym, podkreśla, że nie spodziewał się, że będzie miał szansę wziąć udział w takiej produkcji.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz zwyciężyli w 3. edycji Wielkiego Testu o Polskim Filmie. W finale pokonali duet Tamara Arciuch-Bartek Kasprzykowski.

 • Isabelle Huppert obchodzi 65. urodziny

  Na ekranach polskich kin od dziś możemy podziwiać Huppert w najnowszym filmie Michaela Hanekego "Happy End". To już czwarta kolaboracja aktorki z austriackim reżyserem, po "Pianistce" (2001), "Czasie wilka" (2003) i "Miłości" (2012, m.in. Oscar, Złoty Glob oraz BAFTA dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego, a także Złota Palma na MFF w Cannes). Nie jest tajemnicą, że prywatnie się przyjaźnią...

 • Piotr Adamczyk na Osiedlu Bogów

  ...szansy przeżyć w teatrze czy filmie. Będąc Miniminusem w "Asteriksie" mam do zagrania ekstremalne emocje: spadają na mnie odłamki skalne, uciekam przed wilkami, próbuję wyważyć drzwi jednym...

 • "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów": Piotr Adamczyk jako Miniminus

  ...z wyzwaniami, których nie mamy szansy przeżyć w teatrze czy filmie. Będąc Miniminusem w 'Asteriksie' mam do zagrania ekstremalne emocje: spadają na mnie odłamki skalne, uciekam przed wilkami, próbuję wyważyć...

 • Szczegóły Sopot TOPTrendy

  W dniach 8-11 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się piąta edycja festiwalu TOPTrendy. W jego ramach odbędą się jubileuszowe koncerty tekściarza Jacka Cygana i grupy Wilki.

 • Najpopularniejsi na festiwalu Top/Trendy

  Blisko 5 tysięcy ludzi bawiło się w czwartek, 3 lipca, w Operze Leśnej w Sopocie, na drugim koncercie nowego festiwalu Top/Trendy. Wystąpili artyści, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt. Głównym prowadzącym koncertu był Cezary Pazura.

 • 11 premier w Opolu

  ...11 premierowych piosenek usłyszą widzowie i jury podczas koncertu "Premier" 45. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (KFPP) w Opolu. W konkursie zaśpiewają m.in. Dorota Miśkiewicz, Tatiana Okupnik, Zakopower, Wilki, Leszcze i Formacja Nieżywych Schabuff.

Wideo na temat: cezary wilk
Dyskusje na temat: cezary wilk