• Informacje na temat:

  cezary żak i żona

Artykuły na temat: cezary żak i żona
 • "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  Cezary Żak, czyli biskup i senator z "Rancza", wyznał niedawno w wywiadzie, że coraz częściej myśli o... emeryturze i wygodnej starości. - Chciałbym, żeby wszystko w końcu zaczęło zwalniać, bo mam poczucie, że za dużo mi umyka – powiedział.

 • Cezary Żak: Strach przed kobietami

  Cezary Żak wspomina, jak przygotowywał się do zagrania głównej roli w serialu "Ranczo" .

 • Cezary Żak przerwał milczenie w sprawie kryzysu w małżeństwie! Wiedzieliście?

  Cezary Żak (58 l.) i jego żona Katarzyna (55 l.), świętowali ostatnio 34. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktor zabrał ukochaną w romantyczną podróż. W związku z obchodami święta, podzielili się refleksją związaną z kryzysami, których doświadczyli w ciągu całego swojego związku.

 • Żak nie chce żony na planie

  Cezary Żak, bohater filmu "Ranczo Wilkowyje", otwarcie przyznaje się do tego, że nie lubi grać razem ze swoją żoną. Powód? Chce zachować z nią dobre relacje.

 • Cezary Żak tęskni za córką. Wyjechała za granicę

  Ta rozłąka nie będzie należała do najłatwiejszych. Córka Cezarego (56 l.) i Katarzyny (53 l.) Żaków wyjechała do Hiszpanii, by tam studiować. Tata jest z niej dumny, ale pojawiły się też obawy.

 • Żak o żonie: Niech się szybko zestarzeje

  "Niech się szybko zestarzeje, zbrzydnie, to może nikt jej nie będzie chciał?" - Cezary Żak znalazł niekonwencjonalny sposób na podkreślenie atrakcyjności swej małżonki. Para obchodzi w tym roku perłowe gody!

 • „Dziewczyny ze Lwowa 2”: Cezary Żak w obsadzie hitu TVP. A zagra…

  Uwielbiany przez widzów, głównie dzięki serialowi „Ranczo” aktor dołączył do ekipy hitu TVP1 „Dziewczyny ze Lwowa”. W drugiej serii Cezary Żak gra postać adwokata, który jest bardzo zainteresowany jedną z czterech głównych bohaterek, Swietą. Ale czy jego intencje na pewno są czyste i szczere?

 • Jak Żak przeżyje śpiewy żony?

  Cezary Żak, którego żona, Katarzyna występuje w piątej edycji show "jak Oni śpiewają" przyznał niedawno, że zastanawia się, "jak on to przeżyje". Sam zapewnia, że nie weźmie udziału w tego typu programach, bo "nie chce się ścigać". "Mam co robić w życiu".

 • Cezary Żak: Ludzie często biorą mnie za gbura

  W serialu "Ranczo" wciela się w role wójta i księdza, ale osobowością bliżej mu jest do tego drugiego. Cezary Żak (53 l.) otwarcie mówi o swoim dekalogu, wyznawaniu tradycyjnych wartości(...), mam kłopot z okazywaniem uczuć. To u Żaków rodzinne. Dlatego ludzie często biorą mnie za gbura. Poczucie humoru ujawnia mi się dopiero w teatrze, na planie - szczerze wyznaje aktor. W jego...

 • Cezary Żak: Rozważny i odpowiedzialny

  Bardzo przeżył śmierć ojca. Jednak chce, by czegoś nauczyła rodzinę.

Zdjęcia na temat: cezary żak i żona
Wideo na temat: cezary żak i żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: cezary żak i żona