• Informacje na temat:

  cezik tańczy

Artykuły na temat: cezik tańczy
 • CeZik z autorską płytą "Ambiwalnięty". Zobacz teledysk "Jestem specem"

  Znany z licznych aktywności (m.in. śpiewanie od tyłu, produkcja coverów, kameralne koncerty w całej Polsce) CeZik 9 listopada wydaje autorski album "Ambiwalnięty", której zapowiedzią jest singel "Jestem specem". Poniżej możecie zobaczyć teledysk do tej piosenki.

 • CeZik zbiera pieniądze na płytę. "Marzy mi się..."

  Prawie 200 osób wsparło już internetową zbiórkę pieniędzy CeZika. Twórca znany z licznych aktywności (m.in. śpiewanie od tyłu, produkcja coverów, kameralne koncerty w całej Polsce) planuje nagrać i wydać płytę.

 • CeZik z autorską płytą "Ambiwalnięty": Jestem dzieckiem internetu

  W piątek 9 listopada do sklepów trafiła autorska płyta CeZika - "Ambiwalnięty". Zapowiedzią wydawnictwa jest singel "Jestem specem".

 • Cezik gra "Rower" Lecha Janerki. Wideo!

  Internetowy twórca Cezik tym razem wziął na warsztat "Rower" Lecha Janerki.

 • CeZik: Discopolowy hit na jazzowo

  Prawie 250 tys. odsłon zaliczył w ciągu niespełna dnia najnowszy teledysk wrzucony przez CeZika, popularnego internetowego twórcę.

 • CeZik wytrzymał niecałe trzy wesela (wywiad)

  Życie jest za krótkie, żeby przejmować się pierdołami. Lepiej się uśmiechnąć, a czasem pośmiać z samego siebie - przekonuje w rozmowie z PAP Life CeZik, czyli Cezary Nowak.

 • "Ona tańczy dla mnie" i Jean-Claude Van Damme

  Ponad 400 tysięcy razy odtworzono filmik, w którym do discopolowego przeboju "Ona tańczy dla mnie" podłożono obraz z filmu "Kickboxer" (1989 r.) z udziałem Jeana-Claude'a Van Damme'a.

 • Opole 2014: Maryla Rodowicz w repertuarze disco polo

  Nie milkną echa występu Maryli Rodowicz na festiwalu polskiej piosenki w Opolu. Podczas koncertu SuperJedynki piosenkarka sięgnęła po przeboje disco polo - "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend oraz(...) jak wcześniej Cezik, "przearanżowała" hity disco polo, by nadać im nieco mniej obciachowe brzmienie. "Opole sięga dna", "O jak źle. O jak strasznie źle", "Czekam kiedy Maryla będzie ubijać masło podczas...

 • Powstaje książka o agencji koncertowej. "On tutaj nie zagra"

  Festivalu? Jak poznałem CeZika?  Która znana polska wokalistka tańczyła nago na dachu mojego auta? Jak to jest być ochroniarzem na koncercie Cool Kids Of Death? Wokalista której znanej polskiej kapeli został przez przypadek ultrasem b-klasowej drużyny piłkarskiej? Jak wyglądało spotkanie CeZika z zespołem Weekend? - to wszystko znajdzie się w tej książce" - zapowiada autor.  "I dla jasności...

 • Virale 2012: Jazzowe disco polo i dubstepowy mięsny jeż

  ...tańczy dla mnie" discopolowej grupy Weekend. Najbardziej intrygującą wersję przeboju zaprezentował znany interpretator cudzej twórczości CeZik. Większość komentujących jest zachwycona jazzową wersją disco(...) Britney Spears i Ellen DeGeneres. Dodajmy, że piosenkarce udało się zatańczyć do "Gangnam Style" w butach na bardzo wysokim obcasie! Zobacz Britney Spears ujeżdżającą "niewidzialnego konia": W zeszłym...